Novinky
Jean Paul Gaultier se loučí. Středeční show bude jeho poslední
Cindy Kerberová19. 1. 2020
Posledních dvanáct měsíců pořádně otřáslo světem haute couture. Po smrti Karla Lagerfelda loni v únoru se teď loučí poslední z velkých francouzských couturiérů. Jean Paul Gaultier oslaví padesát let na scéně a rovnou se i rozloučí.
Na svém Instagramu pozval fanoušky na velkolepou show, která se bude konat ve středu 22. ledna večer. „Bude to pořádná party se spoustou přátel,“ uvedl ve videu. Hned nato oznámil, že to bude jeho poslední haute couture přehlídka.
Svým prohlášením překvapil celý módní svět. Sedmašedesátiletý návrhář oslaví svou padesátiletou kariéru ve velkém stylu. Jako ostatně všechno, co kdy dělal. Zároveň však dodal, že s haute couture bude pokračovat, ale s novým konceptem.
Vogue Czechoslovakia bude přehlídku samozřejmě mapovat, sledujte náš Instagram. #hautecouture
Vogue
Doporučuje

Nehty
Nehty jako pěna do koupele. První virální trend roku 2026, který teď uvidíte všude a budete ho chtít nosit taky
Cindy Kerberová15. 1. 2026
Společnost
Chceme změnu, ale nechceme se změnit
Cindy Kerberová14. 1. 2026
Celebrity
