Horoskop

25. leden 2019


KOZOROH

I když máte obvykle ve zvyku se do všeho zapojovat a být součástí nejedné aktivity nebo diskuze, dnes se zaměřte spíš na pozorování. Díky tomu totiž získáte úplně jiný náhled na věc. To vám pomůže rozlousknout otázky, které vás v poslední době nejvíce pálí.

VODNÁŘ

Hluboko ve vás se začínají formovat nové a vzrušující nápady, které vám mohou přinést hodně dobrého. Pokud si i dnes zachováte pozitivní přístup a nepřestanete doufat, uvidíte, že už brzy přijde něco skvělého. Soustřeďte se na příjemné věci v životě.

RYBY

Dnes vám hvězdy propůjčí svou schopnost vidět do budoucnosti. Snadno tak odhalíte, kdo nebo co má jaký potenciál. Důvěřujte svým dovednostem a nepřehlížejte je. Zbytečně byste tento dar promrhali. Pokud vám něco říká, že jste ve slepé uličce, pravděpodobně to je pravda.

BERAN

Zahoďte střevíčky od Manola Blahnika a udělejte si pohodlí. Protože bez ohledu na to, jaké úsilí vyvinete, dnes nemůže očekávat větší progres v žádném aspektu života. Nemá proto smysl mrhat energií. Můžete tento den využít pro odpočinek nebo čas s přáteli.

BÝK

Postupně narůstající tenze ve vašem okolí dnes vyústí v emocionální výbuch. Ale příliš si s tím nelámejte hlavu. Alespoň můžete s čistým štítem začít řešit, proč vám některé věci nevyhovují a jak je můžete změnit. Čas od času se prostě nikdo hádkám nevyhne.

BLÍŽENCI

Dnes můžete zaznamenat pokles v motivaci do práce. Dejte si proto pozor, aby i přesto byl váš výkon kvalitní a precizní jako obvykle. Na druhou stranu, těšit se můžete na příjemný čas strávený s kamarádkou nebo partnerem. Zajděte si třeba do kina nebo na teplý nápoj.

RAK

Základ vaší osobnosti nemá mnoho prostoru se projevit. A to je podle hvězd škoda. Mnozí lidé totiž vidí váš zářivý vzhled, ale už je nezajímá, jaké kvality můžete nabídnout, kromě smyslu pro styl. Ujistěte se dnes, že ukazujete nejen vaši venkovní stránku, ale i duši.

LEV

Vaše životní tempo nabírá na rychlosti. Dnes je proto dobrá chvíle zařadit trochu rutiny. Díky pravidelnému režimu totiž snáz zvládnete stres i neočekávané situace. Pokud čekáte na důvod k oslavám, je velmi pravděpodobné, že dnes takový mít budete! 

PANNA

Vaše schopnost dodat lidem kolem vás sebevědomí a sílu něco udělat je dnes na vrcholu. Buďte proto připraveni, že k vám budou lidé stále více vzhlížet a přicházet k vám pro odpovědi. Zkuste je neodmítat a nasměrovat je na správnou cestu. To však neznamená, že musíte přebírat jejich úsilí!

VÁHY

Dnes se celý váš svět bude točit kolem komunikace. Čekají vás inspirativní rozhovory i možnost promluvit před publikem. Neodmítejte ji. Je to šance, kterou stojí za to využít. Určitě neuděláte chybu, pokud se vydáte na zajímavou přednášku nebo se zaberete do rozhovoru s někým výjimečným.

ŠTÍR

Ve vaší blízkosti se objeví někdo, kdo vám nepřinese mnoho dobrého. I když se snažíte ze všech sil vyhnout konfliktu, je možné, že právě hádka bude dnes nevyhnutelná. Nenechte si šlapat po hlavě, a pokud je vám něco nepříjemné, zavčasu to řekněte. Dnes si musíte stát za svým.

STŘELEC

Vaše okolí k vám bylo v posledních dnech maximálně shovívavé a tolerovalo vaši rozmrzelost a shon. Místo vlastního prospěchu se dnes zaměřte na rozmazlování blízkých. Partnera třeba vezměte na romantické rande nebo uvařte rodině výbornou večeři. Vděčně to ocení.