Vegan

Vegan diaries Daniely Kociánové: Vegan fast food ByChloe

Topmodelka Daniela Kociánová se každé úterý dělí o nové objevy ze světa veganství, které přinejmenším stojí za pozornost. Dnes se podává: Veganský fast food ByChloe.
Foto: Daniela Kocianova
Poprvé jsem začala navštěvovat ByChloe minulý rok v New Yorku, kde jsem si okamžitě na jejich jídle vytvořila závislost. Naštěstí před pár měsíci otevřeli v Londýně dvě nové pobočky, takže nemusím létat přes oceán, ale stačí zapnout aplikaci Deliveroo a mám do 30 minut “navařeno”.
Foto: Daniela Kocianova
ByChloe je veganská fast food restaurace z Ameriky nabízející burgery, saláty, sendviče, snídaně, smoothie, sladkosti a nanuky. Prostě všechno nezdravé, “jen” ve veganské verzi. Na jejich stránkách uvádí, že je jejich jidlo zdravé a výživné, ale mám takový zvlaštní pocit, že mnoho produktů obsahuje cukr.
Foto: Daniela Kocianova

Co si objednat?

Ochutnala jsem snad všechno z jejich americké nabídky a moje nejoblíbenější jsou Guac burger a Ceasar salad. Někdy si dopřeji i Banana bread za odměnu (za nic nedělání samozřejmě). V Londýně navíc najdete v jejich menu typické anglické jidlo jako jsou Fish and chips a Shepberd pie. 
Minulý fashion week v New Yorku jsem přežívala jen o Guac burgeru a vždy, když někdo z mých kamarádů přijede do Londýna, zamíříme rovnou k nim. Jejich zaměstnanci už mě tam znají a minule mi dokonce nabízeli prosecco.
Jejich Instagram stojí také za to sledovat, mají ho hezky barevně sladěný a na jejich oficiálních stránkách najdete i fajn veganské recepty.
Dejte vědět až pojedete do Londýna, zajdeme spolu na burger ;)