Celebrity

Padesát odstínů stylu podle Dakoty Johnson

Perfektní look její matky Melanie Griffith a hollywoodský glamour babičky Tippi Hedren se jednoduše nezapře. Hvězda filmu Suspiria slaví 29. narozeniny a navazuje na rodinnou tradici vlastním jedinečným stylem oblékání. Vogue vybral její nejoslnivější looky z červeného koberce.
Září ve flitrových šatech Gucci a opulentních róbách Dior, Dakota Johnson je na červeném koberci vždy středem pozornosti - má to ostatně v rodině.  Dakota většinou sáhne po eklektických modelech - obleku Dior s odhalenými rameny a sukních od Chanelu, což je look na míle vzdálený slavnému kostýmku, který její babička měla na premiéře Hitchcockova thrilleru The Birds v roce 1963.
Sázkou na jistotu je pro Dakotu tvorba kreativního ředitele Gucci. Allessandro Michele si ji vybral jako tvář kampaně na svou první vůni Gucci Bloom a také jako doprovod na Met Gala v roce 2017 - byla jeho múzou v pozlacených šatech. Její looky z červeného koberce oplývají pestrými barvami - šaty v barvě narcisů od Attico, rajčatově rudé obleky od Rafa Simonse pro Calvin Klein. Nechybí ani pudrově růžová, kterou oblékla na filmový festival v Benátkách v roce 2015. Nesmíme zapomenout ani na šaty inspirované flamencem, které si vzala na premiéru filmu ve Španělsku a šaty s růžovou mašlí z oscarové párty Vanity Fair. Taková je Dakota Johnson!