Vegan

Vegan diaries Daniely Kociánové: čaj Kombe

Topmodelka Daniela Kociánová se každé úterý dělí o nové objevy ze světa veganství, které přinejmenším stojí za pozornost. Dnes se podává: Kombe čaj.
Pokud mě znáte, tak víte, že já jsem pro jakýkoliv zdravý a přírodní produkt, anebo suplement, který pomahá tělu fungovat tak, jak má. A není nad to, když vám nejlepší kamarádka poradí něco, co jí poradila její kamarádka, která to má doporučené od další kamarádky, a tak dále. Kdysi jsme takto s nejlepší kamarádkou chodily na party. Teď se potkáváme na matcha latte a povídáme si o zdravé stravě a receptech na smoothie. 
Foto: Daniela Kocianova
Kombe čaje mě zaujaly hned, jakmile jsem o nich poprvé slyšela. Jen lehce nadsazená cena, krásné balení a samozřejmě nekonečný seznam blahodárných účinků na tělo. Granulované čaje Kombe obsahují jujube neboli cicimek datlový a šestiletý červený kořen ženšenu pravého z Koreje, který se připravuje jen za pomoci vody, tedy bez jakýchkoliv chemikálií. Já si ho přibalila s sebou na fashion week a většinou si ho dávám odpoledne, aby mě povzbudil. Na selfie fotce jsem v zákulisí přehlídky SelfPortrait v New Yorku, kde jsem se snažila za jakoukoliv cenu ráno probudit, abych nevypadala na mole jako šípková růženka. 
Na oficiálních stránkách Kombe, kde si můžete jejich produkty objednat, dále uvádějí, že jejich čaje pomáhají s poruchami spánku, zlepšují prokrvení tkání a celkový krevní oběh, přispívají k přirozené obraně těla, zlepšují funkci imunitního systému a mnoho dalšího.
Myslím si, že stojí za to pravý ženšen vyzkoušet, zdraví jen přilepšíte. Co vy na to?