Události

Proč je k prvnímu vydání Vogue CS i výstava?

To zjistíte jedině v Uměleckoprůmyslovém museu na Prvním vydání. 
Vogue konečně dorazila do České republiky a na Slovensko. Je tu její první vydání, tedy víc než 400 stran zcela unikátního a československého obsahu, ale to zdaleka není všechno! Je tu i První vydání. Výstava, kterou si do 12. září nesmíte nechat ujít v pražském Uměleckoprůmyslovém museu.
Důvodů pro to existuje celá spousta.
Budete jako vzácní hosté pozváni do zákulisí příprav prvního čísla československé Vogue, a uvidíte tak všechno pěkně zblízka. Zažijete například focení s Michalem Pudelkou a Evou Herzigovou, seznámíte se s Malou mořskou vílou oblečenou do haute couture a zjistíte, co pro první číslo nafotila topmodelka Karolína Kurková. Ve formátu, v jakém to neuvidíte nikde jinde. Jedině na výstavě První vydání. 
Foto: Tomás Souček
Na výstavě vám půjčíme telefon a díky speciální technologii Augmented Reality zažijete ještě spoustu dalšího a nezapomenutelného. Výstava se vám totiž rozhýbe před očima, až nebudete vědět, kam s nimi dřív. Jak moc se soustředí fotograf při práci? Jak se tváří modelky, když si myslí, že se nikdo nedívá? Nebo chcete na vlastní uši slyšet Evu Herzigovou, na co se ptá Michaela Kocába? To vše a ještě mnohem více pro vás má výstava První vydání. 
Vstupte, do 12. září v pražském Uměleckoprůmyslovém museu, přímo do prvního čísla Vogue CS a užijte si ho všemi smysly. Zdarma. A ve velkém. 
Velké poděkování patří generálnímu partnerovi De'Longhi, hlavnímu partnerovi Reserved a partnerům Huawei, Jaguar, Glaceau Smartwater, G. H. Mumm, IF Cafe a UPM za podporu. Bez nich by výstava nevznikla.
Foto: Tomáš Souček