Filmy

Hvězdy Hry o trůny se loučí se seriálem

Hit stanice HBO končí a některé z hvězd Hry o trůny se podělily o své emoce při loučení se seriálem, který od roku 2011 ovládal televizní obrazovky. Podívejte se na nejlepší příspěvky na Instagramu a nebojte se, nenajdete tu žádné spoilery.

Sophie Turner (Sansa Stark)

Sophie Turner poděkovala své postavě Sanse Stark takto: „Učila jsi mě, co znamená odolnost, statečnost a skutečná síla. Děkuji ti za to, žes mě naučila být laskavá, trpělivá a dělat věci s láskou.” Příspěvek zakončuje přiznáním, že jí seriál „bude chybět víc než cokoliv jiného“.

Emilia Clarke (Daenerys Targaryen)

Pro Emilii Clarke bylo napsání příspěvku emocionální výzvou. Od chvály na seriál, že ji „formoval jako ženu“, až po poděkování „drahým, laskavým a kouzelným fanouškům“ za jejich „stálou přízeň“. Je jasné, že to pro ni opravdu znamená konec jednoho úžasného dobrodružství.

Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu)

Gwendoline Christie byla stručná a vtipná. „Právě nám prozradili, jak skončí Hra o trůny,“ napsala vedle fotografie s Kitem Haringtonem (Jon Snow), který se tváří šokovaně.

John Bradley-West (Samwell Tarly)

John Bradley-West, který v ruce drží rozvrh svého prvního natáčecího dne, nazval seriál „báječnou cestou“ a poděkoval fanouškům za „všechno“.

Jacob Anderson (Grey Worm)

Jacob Anderson popsal svou zkušenost se seriálem jako „nejbláznivější školní výlet všech dob“. Pod fotografií, na které má kostým z natáčení, poděkoval „všem ze zákulisí, kteří na realizaci seriálu pracovali ze všech sil“.
Článek byl původně půblikován na Vogue UK.