Summer Vibes

S kapkou slunce: 5 outfitů inspirovaných oblíbenými letními koktejly

Aperol, mojito nebo snad negroni sbagliato? Ať už je váš letní drink of choice jakýkoliv, inspirovat se jím můžete i při výběru outfitu. Přeneste uvolněnou a hravou atmosféru horkých letních dní i do svého šatníku.
Foto: Spotlight/ Launchmetrics

Aperol spritz

Foto: Launchmetrics
Kolekce jaro – léto 2024, MARK FAST 
Jeden z nejpopulárnějších letních drinků posledních let je k mání skoro všude, nejvíc ale sedne k posezení u vody. Pohupování se na lodi zakotvené u pražské náplavky dodáte šmrnc pomocí rozevlátých flapper šatů v barvách západu slunce.

Mojito

Foto: Launchmetrics
Kolekce jaro – léto 2024, VALENTINO 
Jednoduchý, čistý, osvěžující. Takový je původem kubánský koktejl i letní outfit jím inspirovaný. Bílé šaty jsou jedním ze žhavých trendů letošního roku: Model v zajímavém střihu zdobený madeirou nebo krajkovými detaily bude působit velmi žensky a elegantně.

Paloma

Foto: Launchmetrics
Kolekce jaro – léto 2023, PACO RABANNE 
Mexickému koktejlu dominuje hořkosladký grep. Přesně taková můžete být v outfitu poskládaném z trendy transparentních kousků světle růžové barvy a tmavých doplňků v lehce punkovém stylingu.

Frozen margarita

Foto: Launchmetrics
Kolekce jaro – léto 2024, BENETTON 
Margarita překvapí hlavně tím, jak rychle vás tahle alkoholem posilněná ledová tříšť dokáže omámit. V létě se nejčastěji pije v ovocných variacích, oblíbená je jahodová nebo melounová. Do margaritou inspirovaného, pohodlného looku snadno zakomponujete obojí.

Negroni sbagliato

Foto: Launchmetrics
Kolekce jaro – léto 2024, SAINT LAURENT 
Drink, o jehož virální popularitu se postarala herečka Emma D’Arcy, je temný a hořký po pomerančích. Je to silné pití, které nesedne každému. Outfit jím inspirovaný je jako dělaný pro výrazné osobnosti i milovnice večírků za dlouhých letních nocí.