Summer Vibes

17 retro letních outfitů na dovolenou z domova

Džínové šortky Jennifer Aniston a balerínky Sofie Coppoly – nejžhavější vintage styling léta 2020 ve znamení staycation. 
Foto: Shutterstock
Penélope Cruz ve filmu Šunka, šunka, 1992
Foto: Getty Images
Naomi Campbell, 1995
Léto roku 2020 je v plném proudu a asi největším hitem začíná být staycation. Prapodivný název odvozený od slova vacation, tedy dovolená, s přidáním slova stay, tedy zůstat. Dovolená doma je kvůli pandemii koronaviru pro většinu z nás novou realitou. Ze skládací židle se stalo lehátko a nejlepší výhled je z balkonu, pokud ho tedy máte.
Pravděpodobnost, že tyto řádky čtete někde na pláži, rozhodně není vysoká, ale to ještě neznamená, že je s létem konec. V žádném případě. Podívejte se na perfektní vintage džínové šortky, jaké měla Jennifer Aniston v roce 1998, když byla v Malibu na prohlídce vily. Vypadají skvěle se žabkami a extra kapsy se hodí na dezinfekci. Koktejly pak můžeme pít v sukních podobných těm, které na sobě měla Gwyneth Paltrow a Winona Ryder v létě roku 1997. 
Sníme o dovolené na jachtě a věříme, že se brzy dočkáme. Do té doby si budeme objednávat jídlo přes donáškovou službu a sledovat letní outfity Naomi, Kate, Beyoncé a J.Lo. Cheers to that!