Horoskop

9. září 2018

LEV

Investujte do toho, co můžete vidět. Nebo nosit. I když šetření je důležité, stejně tak je potřeba si občas trochu udělat radost. Nákup nového oblečení vám dodá motivaci k lepším pracovním výkonům a zlepší náladu po emocionálně složitějším období. A navíc vám nový šatník bude moc slušet!

PANNA

Úspěch vás dnes nemine. Máte před sebou náročný den plný velkých výzev. Ale hlavu vzhůru, bude se vám dařit a dokážete s úsměvem i úkoly, které se nepovedlo splnit nikomu před vámi. Radujte se a vyrazte večer třeba na malou oslavu. A rozhodně si svou radost nenechte nikým zkazit!

VÁHY

Nenechte se zmást pochybnostmi. Každé odvážné rozhodnutí vyvolá v okolí rozporuplné reakce. Ale nebojte se a stůjte si za svou volbou. Už brzy všichni uvidí úžasné výsledky vaší snahy a nebudou se stačit divit. Cožpak si myslíte, že byl Versace od začátku obdivovaný?

ŠTÍR

Tajnosti vás daleko nedostanou. Některé věci se prostě neříkají snadno, to je jasné. Tajemství ale nejsou sexy jako krajkové prádlo. Navíc mohou ublížit jak vám, tak vašim blízkým. Najděte dnes odvahu a zbavte se alespoň některých. Bude se vám lépe dýchat.

STŘELEC

Úsměv na vaší tváři by měl být skutečný. Sice se vám daří, ale pořád v sobě držíte drobné pochybnosti o vlastních kvalitách. Dnes vás hvězdy budou obzvlášť pokoušet. Ale nedejte se, oblečte si sebevědomí a vypořádejte se se svými vnitřními démony. Pomůže vám k tomu oblečení, ve kterém se sobě líbíte.

KOZOROH

Geniální. To je slovo pro tento den. Vaše dnešní rady budou přesné a pomohou komukoliv, kdo vás o ně požádá. Nedovolte však, aby vám vaše dnešní mimořádná bystrost a trefná výmluvnost stouply do hlavy. Raďte s pokorou a těm, kteří o to stojí. Celkově vás čeká produktivní den.

VODNÁŘ

Únava? Neexistuje! I když si spousta lidí stěžuje na aktuální počasí, vy čerpáte energii z každého kroku. A hvězdy vám s tím pomohou. Těšte se na den plný akce a zábavy. Pohodlně zvládnete den v práci, nákupní maratón i lekci s trenérem ve fitku. A večer pořád bude čas i síla něco podniknout.

RYBY

Týme, kupředu! Dnes se ve vás probudí schopnost velet a koordinovat tým. V práci ukážete, že jste dobrý lídr a zároveň utužíte vztahy s kolegy. Dejte si však pozor, aby se večerní sezení s kamarádkami taky neneslo v duchu vašich rozhodnutí. Mezi přáteli by to úspěch mít nemuselo..

BERAN

Čekáte špatné zprávy? Dneska se nemusíte bát. Výsledky kontroly nebo testů u lekáře, na které už delší dobou nervózně čekáte, dopadnou velmi dobře. Važte si jich a zbytečně nepokoušejte osud. Jistotu a klid vám pomohou udržet i nějaké talismany. Třeba program z vašeho prvního Fashion Weeku.

BÝK

Peníze sem, peníze tam. Vaše peněženka se dnes skoro nezavře. Buďte ale opatrní a nerozhazujte zbytečně. Každý nákup si promyslete a zvažte. Hvězdy vás totiž pro dnešní den obdařily velkou potřebou rozhazovat. Příliš impulzivních nákupů byste tak mohli později litovat.

BLÍŽENCI

V práci se vám dnes bude výjimečně dařit. Povýšení nebo dokonce nabídka nové práce už jsou na dosah a je jen na vás, zda se vám povede na ně dosáhnout. Dnes také trošku kroťte svůj temperament. Zbytečný konflikt by vaše nadřízené nepotěšil a mohl by vaše šance pokazit.

RAK

Ale pozor, přichází čisté charisma. Ano, hvězdy vám dnes dodají neodolatelné osobní kouzlo. Snadno tak dosáhnete všech svých přání. Těšit se můžete i na přízeň opačného pohlaví a drobné radosti po celý den. K takovému dnu se budou dobře hodit i vyjímečné šaty z dílny oblíbeného českého návrháře.