Horoskop

9. října 2018

LEV

Kreativitě se meze nekladou. U vás by to dnes ani jinak nešlo! Vaše umělecké a kreativní já se dnes bude mimořádně prosazovat. Vše, co vám dnes přijde pod ruku, ve vás inspiruje nějaký nápad. Zapisujte si je a jeden po druhém je realizujte. Výsledky budou jedinečné!

PANNA

Opatrnosti není nazbyt. Sdílet svoje myšlenky s blízkými lidmi je pro vás přínosné. Dejte si však pozor, komu svá tajemství svěřujete. Podle hvězd vaši sdílnou náladu naruší někdo, kdo to s vámi nemyslí zcela upřímně. Naopak by vaše svěřování mohl využít proti vám.

VÁHY

Královna dramatu je pro vás dnes slabé označení. Seskupení hvězd napovídá, že u vás v tento den bude dominovat teatrálnost a výbušnost. Vaše okolí však určitě ocení, pokud svoji dnešní vášeň namíříte spíš jiným směrem. Nikdo nestojí o hádky kvůli maličkostem.

ŠTÍR

Dnes se budete cítit pohodlně za všech okolností. I když zvolíte upnuté šaty a boty na jehlách. Třeba ty od Manola Blahnika. Co víc, dnes budete mít náladu vypovídat a otevřít. Tak honem zavolejte kamarádce a svěřte se ji i s trápeními, o kterých máte jindy potíž mluvit. Uleví se vám.

STŘELEC

Čas vyrazit do společnosti. I když představa večera stráveného v těsném objetí s vaším partnerem je určitě lákavá, dnes uděláte dobře, pokud se vydáte ven. Možná vám cestu zkříží zajímavý člověk nebo nabídka, kterou nejde odmítnout. A to by byla škoda propásnout.

KOZOROH

Čas na rozvoj vašich slabých stránek. Každý je máme. Vždyť nikdo není dokonalý. Podle hvězd je však tento den vhodný na seberozvoj a posun. Napište si seznam vašich předností a slabin. Poté vyberte slabinu, kterou chcete změnit na přednost. Na závěr už zbývá se "jen" pustit do práce.

VODNÁŘ

Odvažte se snít. Často máte potřebu vše racionálně rozebírat a získáváte pocit, že sny jsou marné a zbytečné. Když se ale uvolníte a otevřete svoje myšlenky, dost možná zjistíte, že to tak černé není. Krůček po krůčku si můžete splnit téměř jakýkoliv sen. Stačí jen hledat způsoby.

RYBY

Dnes je den úplně stvořený k nakupování. I když... Nejsou takové všechny? Trochu ano. Tento den je však podle hvězd skutečně výjimečný. Vaše finanční situace je stabilní, navíc dnes máte mimořádnou schopnost vycítit módní úlovek i za roh. A je potřeba se připravit na zimu, že ano!

BERAN

Pozor, ať se vám nerozkutálí. Vaše peněženka byla v poslední době často v akci. Dnes je ale s pravidelným utrácením dobré na chvilku zkoncovat a vrátit se k rozumným nákupům. Díky tomu se vám brzy podaří ušetřit třeba na vytoužené šaty od Alexandra McQueena.

BÝK

Máte svůj osobní "bucket-list"? Dnes je podle hvězd ideální příležitost začít z něj vyškrtávat jednotlivé položky. Ať už si přejete zažít cokoliv, začněte pracovat na vyplnění vašich cílů. Krůček po krůčku dosáhnete všeho. Je potřeba jen začít a vytrvat.

BLÍŽENCI

Dnes udáváte trendy vy. Díky hvězdám má váš názor pro všechny okolo velkou váhu. Ať už dnes vyrazíte ven v extravagantním outfitu od vašeho oblíbeného návrháře nebo zvolíte ležérní eleganci, všichni budou chtít jako vy. Nebojte se váš vliv opatrně využít.

RAK

Užívejte si do sytosti. Odhoďte pro dnešní den vážnou tvář a trochu se odvažte. Vyzkoušejte něco nového, bavte se, smějte se. Jak je to dlouho, co byla poslední dámská jízda? Svolejte kamarádky a zapomeňte společně na všechny chmury. Dnes vás skvěle doplní třeba rozpustilá kabelka od Betsey Johnson.