Horoskop

9. listopad 2018

ŠTÍR

Váš znovuzískaný optimismus přinese do vašeho života radikální a vítanou změnu. Podle hvězd je také dobrá chvíle ukázat všem, jaký potenciál ve vás je. Vaše bystrá mysl a inteligence totiž dnes bude maximálně zřetelná. Čeká vás proto příjemný den plný obdivu.

STŘELEC

Naučte se kombinovat logiku a emoce do jedné myšlenky. Nemusíte se rozhodovat jen hlavou či srdcem. Pokud se naučíte obojí spojit, dosáhnete optima. Například novou kabelku Prada racionálně nepotřebujete, ale moc po ní toužíte a přinese vám určitě spoustu radosti. Tak si ji neodpírejte!

KOZOROH

Štěstí se skrývá na dně šatníku. Nehledejte radosti nebo lásku v nových vodách. Hvězdy předpovídají, že to největší štěstí na vás čeká přímo ve vašem okolí. Stojí za to se zamyslet, zda to mezi některým z přátel opačného pohlaví už delší čas nejiskří. 

VODNÁŘ

Dnešní den začne katastrofálně. Skoro se bude zdát, že všechno vaše úsilí bylo marné a k ničemu. I ten pracně vytvořený make-up se vám povede záhy zničit. Ale nevzdávejte to. Vaši vůli a pevné odhodlání hvězdy ocení a nakonec vám pomohou obrátit věci ve váš prospěch.

RYBY

Vlna optimismu a dobré nálady vás dnes zcela pohltí. Navíc se budete odvážně pokoušet získat znalosti v neznámých odvětvích. A to je jedině dobře, do toho! Díky učení se a objevování totiž získáte zcela novou perspektivu a navíc získané dovednosti brzy využijete i v praxi.

BERAN

Poperte se s nepříjemnými povinnostmi. Podle hvězd je dnes ideální den se pustit do záležitostí, do kterých se vám příliš nechce. Můžete se ale pokusit z toho udělat zábavu. K úklidu třeba přizvěte kamarádku či si za každý splněný úkol dopřejte milou odměnu.

BÝK

Teda, nevyměnil vás někdo? To je otázka, kterou dnes uslyšíte asi často. Jakobyste přes noc prošli kompletní proměnou. Normálně se sice držíte stranou, dnes však toužíte po pozornosti. Užijte si svou novou roli a možná se v ní najdete. Možná vás dokonce dostane tam, kam vaše staré já nemohlo.

BLÍŽENCI

Z obýváku na Týden módy. I to je dnes možné. Vaší kreativní stránce se totiž bude maximálně dařit. Nebojte se velkých cílů a hledejte cesty jak jich dosáhnout. Není však důvod k obavám. Je totiž možné, že se ve vás schovává talent, který sami nevidíte.

RAK

Vaše jistota dnes utrží ránu, buďte opatrní. Pevná země jakoby se otřásla a vy nevíte, kudy kam. Možná vás dokonce rozhodí nepříjemná kritika či pomluva. Nedejte se. Pokud se necítíte ve své kůži, zastavte se a připomeňte si, kdo jste a co na sobě máte rádi. 

LEV

Neplánujte příliš. Dovolte dnešnímu dnu, aby vás překvapil a nechte se unášet proudem událostí. Pokud se uzavřete do pevně daných cest, hrozí, že vám uniknou zajímavé věci. Kromě toho okouzlíte své okolí důvtipem a bystrým uvažováním. To vám přinese nejen obdiv, ale i nové možnosti.

PANNA

Na dnešní den se můžete směle těšit. Čeká na vás totiž velká dávka komplimentů ze všech stran. To vám dodá sebedůvěru i potřebnou energii. Nedovolte však aby vám úspěch stoupl do hlavy a negativně ovlivnil vaše jednání. To by totiž mohlo celý den zkomplikovat.

VÁHY

Dobré věci přinášejí další dobré věci. Nalaďte se na vlnu dávání dobra a nešetřete na úsměvech ani na pochvalách. Zlepšíte náladu nejen svému okolí, ale i sobě. Díky tomu dnes splníte víc, než jste si původně naplánovali a budete usínat s příjemným pocitem, že vše je tak, jak má být.