Horoskop

9. leden 2019


KOZOROH

Stravte nějaký čas s blízkými. I když Vánoce, svátek plný setkávání se s rodinou, skončily nedávno, naplánujte si dnes den, ve kterém nebudete sami. Vytáhněte třeba sestru na novoroční výprodeje nebo uspořádejte dámskou jízdu s dávnými kamarádkami.

VODNÁŘ

Ponořte se do sebe. Dnes není čas zůstat na povrchu emocí. To ničemu nepomůže. Hvězdy vám radí, abyste si našli chvíli a pořádně se zamysleli, co vás trápí a co naopak dělá šťastnějšími. Nespěchejte. Díky tomu snadno najdete tu správnou cestu pro tento rok.

RYBY

Toužíte změnit některou z oblastí života. V poslední době se však vaše metody mohly zdát trochu extrémní. Dnešní konstelace vám pomůže zklidnit situaci a najít tu správnou míru mezi úsilím a šílenstvím. Díky tomu rychleji a klidněji dosáhnete svého cíle. 

BERAN

Buďte trpěliví. Říká se, že trpělivost přináší růže. Nebo vysněné kabelky a modely třeba od Diora. To záleží jen na vás. Nečekejte, že svých cílů a snů dosáhnete přes noc. Vytrvejte ve své aktivitě. Hvězdy slibují, že už brzy uvidíte první náznaky posunu k lepšímu.

BÝK

Nezapomínejte na odpočinek. Po svátcích se do práce vracíte v plné síle a s novým elánem potěšit nadřízené a možná i dosáhnout kariérního postupu. Je však důležité najít si čas i na relax a klid. Ten vám pomůže vaše vysoké tempo udržet dlouhodobě. 

BLÍŽENCI

Leden je čas předsevzetí a mnohdy i častějších návštěv fitness centra. Hvězdy vám však radí, abyste se nepřemáhali. Pokud nemáte chuť na klasické posilování, zkuste najít alternativu nebo někoho, kdo vám dodá motivaci, když ji začnete ztrácet. Třeba jako dnes.

RAK

Dnes vás čeká těžké rozhodování. Možná se s ním setkáte v práci, na nákupech či doma. V každém případě se mu nevyhnete. Nebojte si celou situaci promyslet, není třeba spěchat. I když nepotěšíte každého, snažte se najít řešení, které prospěje nejvíce lidem i vám.

LEV

Románek na obzoru. Vaše nová láska je dost možná mnohem blíž, než si myslíte. Možná přeskočí jiskra mezi někým, koho už dlouho znáte. Zaflirtujte si a zkuste objevovat možnosti, které vám tento vztah nabízí. Dnes zjistíte, zda jde o slepou uličku, či lásku na celý život.

PANNA

Dnes se projdete v botách někoho jiného. Těžko říct, jestli to budou pohodlné tenisky, nebo krásné Louboutinky. Hvězdy totiž předpovídají, že dnešní den vás ovládne empatie a schopnost vcítit se do někoho jiného. Nepromeškejte to. Je to skvělá příležitost, jak si rozšířit obzory.

VÁHY

Vztahy nejsou pořád na vrcholu, plné lásky a vzrušení. Dnes vás čeká v oblasti lásky spíš obyčejnější den. Hledejte jemná vyznání a projevy. Nemusíte se obávat žádných větších konfliktů či sporů. Užijte si pohodový den plný maličkých radostí. I malé věci jsou totiž důležité.

ŠTÍR

Dnes můžete očekávat, že vás zastihne potřeba být o samotě. Na tom není nic špatného. Každý si občas potřebuje vydechnout a utřídit myšlenky. Zkuste však, aby vaše potřeba času pro sebe nevyvolala zmatek a zbytečné otázky. Ujistěte se, že všichni vědí, co se děje a co mají dělat.

STŘELEC

Nedělejte něco jen proto, že se to od vás očekává. Pokud se cítíte, že dnes chcete provětrat letní šaty, najděte způsob, jak je mít, ale zároveň nezmrznout. Dnešní den by měl být o porušování konvencí a obecných předpokladů. To znamená spoustu zábavy a svobody!