Horoskop

8. září 2018

LEV

Štěstěna vás dnes poctí svou přítomností! A přinese s sebou i trochu extrovertnosti. I když jste normálně spíš stydlivější povahy a i v obchodě máte potíž požádat o pomoc prodavačky, dnes budete jako vyměnění. Vše se vám bude dařit a v dobré náladě zvládnete cokoliv. 

PANNA

Rovnováha, balanc, vyváženost. Toho dnes dosáhnete levou zadní. I když vás občas provázejí tendence k extrémům, v dnešním dni vás čeká nejdřív pevná vůle a vysoké pracovní nasazení. Po dobře odvedené práci přijde na řadu uvolněná zábava s přáteli a později klidný večer doma. Tak to má být!

VÁHY

Některá rozhodnutí nemůžete odkládat donekonečna. Dnes vás hvězdy postaví před několik dilemat. I když volba to nebude jednoduchá, zachovejte klidnou hlavu a rozhodněte se. Důvěřujte svému instinktu, ale zároveň nezapomínejte na racionální pro a proti.

ŠTÍR

Au, to tedy zabolelo! Štíři, dnes si dejte pozor, abyste někoho, na kom vám záleží, zbytečně neranili. Přesto, že máte čisté úmysly, mohou dnes vaše činy ublížit. Buďte tedy opatrní. Zbytečně byste mohli přijít o dlouhobudované přátelství nebo pohodový vztah v rodině.

STŘELEC

Úspěšná kariéra je vaším hnacím motorem. Dnes už od rána budete přemýšlet, jak se posunout blíže k vysněné pozici a čím si zasloužíte pochvalu z vedení. Dbejte ale i na sebe a nepřehlížejte znaky vyčerpání. Vyhoření není trendy v žádné sezóně a kariéru nezlepší.

KOZOROH

Nebojte se jít proti proudu. I když vás svazují obavy nad reakcemi, pokud máte něco na srdci (nebo na ramínku), ven s tím. Dnes je ideální den na trochu rebelství a upřímnosti. Možná se setkáte i s trochou negativity, ale to by vás nemělo zastavit. Nebojte se projevit. 

VODNÁŘ

Nejlepší lék na únavu? Nákupy a přátelství. Dnes možná zažijete větší únavu než obvykle. A hned od rána. Vydržte to. Hned jak to bude možné, zavolejte kamarádce a společně se vydejte na nákupy. A starosti nechte někde dávno za sebou. Raději si udělejte radost novou kosmetikou nebo doplňkem.

RYBY

Síla bude v každém vašem kroku. Ať už se budete procházet po kanceláři nebo ulicemi města, z každého vašeho pohybu bude jasné, že dnes si s vámi není radno zahrávat. A kdyby to přece jen někdo zkoušel, rychle ho prokouknete. Svoje dnešní rozpoložení umocníte v lodičkách od Loubotina.

BERAN

I když už se zdálo, že cíl už je na dosah, máte před sebou ještě dlouhou cestu. Možná máte pocit, že už jste prošli při hledání perfektních šatů víc než dost obchodů. A že pracujete dostatečně, aby to stačilo na povýšení. Dnes se ale může stát, že se váš cíl ještě o kus vzdálí. Ale nevzdávejte to, odměna bude stát za to!

BÝK

Dnes bude jednoduše harmonický den. Žádné velké drama ani stres. Už ráno po probuzení  snadno najdete ten správný outfit, po cestě se vám vyhnou všechny zácpy a navíc se v práci setkáte se samými příjemnými lidmi. Jen by to chtělo více takových dnů, že?

BLÍŽENCI

Neobvyklé zážitky vás mohou nečekaně posílit a posunout v pracovním i osobním životě. Zkuste jim dnes jít naproti. Místo obligátních lodiček dnes dejte šanci trendy teniskám, zajděte na degustační menu nebo se dejte do řeči s někým, koho neznáte. Zažijete dobrodružství! 

RAK

Nespěchejte. Dnes vás hvězdy budou mít tendenci hnát dopředu. Zároveň by ale potřeba vše urychlit mohla vést ke zklamání. Zhluboka dýchejte a nechte věcem jejich čas. Dior taky nevytvoří úchvatnou kolekci za jeden den. Počkejte a budete spokojeni.