Horoskop

8. únor 2019

KOZOROH

Vraťte do svého života zase rovnováhu. Přespříliš může být těch nejlepších věcí stejně jako těch, kterým se normálně vyhýbáme. Chce to prostě vybalancovat a hledat tu správnou míru. A to bude přesně váš úkol. Ať už je to v jakékoliv oblasti.

VODNÁŘ

Zaposlouchejte se! Dnes nepřijdou ty nejpodnětnější myšlenky od toho, kdo bude nejhlasitější a nejvýraznější. Naopak. Proto věnujte pozornost i těm, kteří méně mluví a více pozorují. Můžete se u nich dokonce inspirovat. Uvidíte, že se dozvíte spoustu novinek.

RYBY

Limity neexistují. Alespoň ne pro vaše sny. Dnes vám hvězdy radí, abyste se ponořili do sebe a zamysleli se, co je váš ultimátní cíl. Bez ohledu na možnosti nebo na to, co si kdokoliv myslí. Dnes totiž můžete dokázat úplně cokoliv, co si vymyslíte. Jen to možná nebude snadná cesta.

BERAN

Dopolední hodiny pro vás budou celkem náročné. Proto se může stát, že vás později dostihne únava. Pokud máte ještě práci, neuškodí, když se z kanceláře přesunete na pohodlný gauč. A v případě, že už máte vše hotovo, tak je plán jasný - Netflix a teplá deka.

BÝK

Láska vítězí! Ať už je to vaše zalíbení v módě, přírodě, nebo v partnerovi. Dnešní den věnujte věcem, které máte rádi. Obklopte se nimi a užívejte si je. Není to také vhodná chvíle na spěchání. Prostě zapomeňte na stres a čas a užívejte si den.

BLÍŽENCI

Pocity nejsou to samé co fakta. Dnes vám hvězdy přisuzují emocionální den plný dramat jako z Hollywoodu. Mít nějakou domněnku však neznamená, že je nutně pravdivá. Běžte po tvrdých faktech. Vše se brzy zase uklidní a vrátí do normálu.

RAK

Dnešní den patří jednoznačně zdraví. Nečekejte, až vás dožene chřipková sezona, a vydejte se do útoku preventivně. Zkuste třeba vyměnit dnešní velké kafe za zázvorový čaj s medem a zařadit do jídelníčku citrusový salát. Nemoci se vám tak spíše vyhnou.

LEV

Nemusíme být všichni stejní a souhlasit spolu. Dnes hrozí, že se dostanete do konfliktu s někým, kdo má prostě jen jiný názor. Třeba víc než módu obdivuje literaturu. Nebo naopak. Rozdílnost je skvělá. Nehádejte se a spíš hledejte společnou řeč. Uvidíte, že kdo hledá, najde.

PANNA

Často máte v lidech velmi rychle jasno. To může být přínosná dovednost. Dnes se však zdá, že jste někoho odepsali až moc rychle. Nabídněte druhou šanci někomu, s kým se prostě musíte vídat každý den. Pročistí to vzduch a možná získáte nového přítele. 

VÁHY

Chcete mít kontrolu nad vším a bojíte se ji ztratit? To vám nemusí úplně prospívat. I když je to pochopitelné. Dnes vám hvězdy radí, abyste se uvolnili a nechali věci prostě plynout. Nesnažte se vše uhlídat. Ze začátku to možná nebude snadné, ale nakonec to oceníte.

ŠTÍR

Dnešní den patří krásným věcem. Estetika dnes hraje velkou roli. Dejte si záležet a poskládejte si hezky svůj pracovní stůl, pohrajte si s tím, jak servírujete jídlo. A samozřejmě nezapomeňte na hezký outfit, který vám dodá sebejistotu. Udělejte si tento den prostě příjemný na pohled!

STŘELEC

Pozor! Dnešní konstelace hvězd by mohla způsobit, za vaše úroveň stresu už bude prostě příliš vysoká. Hrozí proto konflikty, vztek a celkově negativní atmosféra. Snažte se proto zaměřit na věci, které vás spolehlivě uklidní. Třeba hodina jógy, boxu nebo nakupování?