Horoskop

8. října 2018

LEV

Normálně jste hlavní ozdoba všech večírků i jiných společenských událostí. Dnes to tak však není. Jediné na co máte náladu je objednat si jídlo, zavrtat se do deky a poněkolikáté sledovat Sex ve městě a nikoho nevidět. Na tom není nic špatného. Občas to potřebuje i ten nejspolečenštější člověk.

PANNA

Všechna tíha světa leží na vás. Alespoň se tak cítíte. Jakoby se bez vás nikdo neobešel. Kamarádka potřebuje poradit před důležitou schůzkou, partner se neobejde bez vaší asistence a pokud byste si nevzpomněli vy, nikdo by rodinnou oslavu nezařídil. Vydržte to a klidně některé úkoly odmítněte.

VÁHY

Nenechte se strhnout s davem. I když všichni kolem vás podlehli poslednímu módnímu trendu, nebojte se odlišit. Ne všechno co je dobré pro ostatní, musí nutně prospět i vám. Ničemu neuškodí, když si na věci uděláte vlastní názor. Naopak, vaše okolí si vás pak bude o to víc vážit.

ŠTÍR

Zmatené signály vás dnes mohou dostat do maléru. Možná máte pocit, že je vaše sdělení nadmíru jasné. Vaše okolí z vás dnes ale bude značně zmatené. Vždy se pro jistotu ujistěte, že jste s vaším protějškem na stejné vlně. Vyhnete se tak frustraci či chybám.

STŘELEC

Mlčení je sice zlato, dnes bude však v kurzu spíše stříbro. To znamená, že se nemáte bát promluvit. Mlčením totiž nic nevyřešíte. Komunikace totiž podle hvězd bude hrát zásadní roli v urovnání pošramoceného vztahu. Pokud se vám s danou osobou povede vše v klidu vyříkat, budete se cítit mnohem lépe.

KOZOROH

Vystavte stopku únavě a špatné kondici. V neustálém poklusu mezi prací a domovem je možné těžké najít si čas na sebe. Obzvlášť v tomto hektickém období. I přesto to však zkuste. Možná vám pomůže, pokud ke svojí cestě za zdravějším tělem přizvete i kamarádky. Společně toho dokážete víc!

VODNÁŘ

Smutek vám nesluší. Radost a optimismus se asi přestěhoval k někomu jinému. Alespoň pro dnešní den. Podle hvězd dnes budete mít sklony k melancholické náladě. Klidně si proto nasaďte sluchátka, pusťte oblíbený playlist a ponořte se do práce tak, jakoby okolní svět vůbec neexistoval.

RYBY

Na samotě není nic špatného. V práci jste mezi lidmi a k tomu ve volném čase navštěvujete rodinu nebo jste s partnerem. Dnes ale nebudete mít na žádnou společnost náladu. Nevyčítejte si to. Napusťte si doma vanu, pročtěte poslední Vogue a dopřejte si chvilku pro sebe.

BERAN

Dnes dosáhnete až na nebe. Vaše cíle dnes mohou být neobvykle vysoké. Ať už si totiž umanete cokoliv, máte to mít. Ani hvězdy vám nedokážou říci ne. Využijte toho a nebojte se usilovat o cokoliv, po čem toužíte. Pokud toužíte například po kabelce Chanel, dnes je cesta k ní otevřená.

BÝK

Čeká vás extrémně náročný den. Raději nechte doma lodičky od Laboutina a zvolte spíš pohodlný model. Dnes se totiž vůbec nezastavíte. Určitě se ale nezdráhejte říci si o pomoc. Možná to ještě nevíte, ale všude kolem vás je mnoho pomocných rukou, ochotných vám trochu ulehčit. Stačí se jen zeptat.

BLÍŽENCI

Znáte ty dny, které si do puntíku naplánujete, těšíte se a pak je všechno úplně jinak? Tak jeden takový je přímo před vámi. Hvězdy vám sice zamíchají s plány a úmysly. Je ale jen na vás, jak se k nastalé situaci postavíte. Buď se můžete trápit a mít špatný den, nebo to vzít s humorem a užít si ho.

RAK

Pýcha předchází pád. Všichni vám vaše nové šaty od Valentina ukrutně závidí. A vy to víte. Možná si to i trochu užíváte. Dejte si však pozor, aby vaše pýcha nebyla příliš velká. To by totiž mohlo dopadnout nějakým nepříjemným konfliktem nebo trapasem.