Horoskop

8. leden 2019


KOZOROH

Pokud se do vašich vztahů v poslední době vkradl zmatek a nepochopení, můžete se dnes jedině radovat. Bude totiž naráz mnohem snazší vyjádřit skutečné potřeby a možná i přijít s řešením. Díky tomu jasně uvidíte, jaký vztah má budoucnost a jaký ne. 

VODNÁŘ

Chcete se s někým sblížit? Dnes je řada na vás. Nečekejte, až si vás váš vyvolený či vyvolená najdou. Udělejte první krok. Možná to bude náročné. Díky přízni hvězd se však nemusíte obávat neúspěchu. Pokud seberete odvahu a půjdete s kůží na trh, podpoří vás.

RYBY

Vzít si sexy vysoké boty, ve kterých se hůř chodí, nebo pohodlné tenisky? Dnes vás čeká rozpolcenost mezi vzrušujícím dobrodružstvím a touhou po klidu a míru. Ideální místo je někde uprostřed. Vyhněte se extrémům, ale zároveň můžete trochu experimentovat.

BERAN

Odhlédněte od aktuálních povinností a nakoukněte do budoucnosti. Dnešní postavení hvězd vám k tomu vytvoří ideální prostředí. Zamyslete se nad svými sny a nad tím, co stojí za námahu. Hledejte způsoby a plánujte, jak si splnit vše, po čem toužíte. Ať už je to rodina, cestování, nebo nová kabelka.

BÝK

Přináší vaše tvrdá práce a obětavost své ovoce, nebo máte pocit, že se snažíte a je to k ničemu? Dnes se nenechte vtáhnout do každodenního shonu a zamyslete se nad svými aktivitami a výsledky. Racionálně zvažte, zda nemá smysl některé věci prostě vyškrtnout z diáře.

BLÍŽENCI

Seznamování se, flirt s neznámými objevy, poznávání nového. To není zrovna vaše oblíbená parketa. Někdy je však prostě dobré vystrčit hlavu z ulity a vyzkoušet něco úplně jiného než obvykle. Jinak by se mohlo stát, že se začnete nudit. A to není zrovna příjemné.

RAK

Obvykle se držíte v pohodlí své dobře známé bubliny. Dnes však bude všechno jinak. Zatoužíte po dobrodružství a experimentech. Pusťte se do nich. Vyzkoušejte třeba nový styl líčení nebo rovnou novou image. V tento den můžete být kýmkoliv. Na chvíli i na déle.

LEV

Dnes vám oči zatemní trocha závisti. Možná kamarádka dostala vaši vysněnou kabelku od Chanelu, zatímco u vás byla nadílka skromnější. Nedovolte, aby vás touha po tom, co mají ostatní, úplně zaslepila. Hledejte spíš věci, ze kterých se můžete radovat. Určitě je najdete.

PANNA

Předsevzetí. Každý je má. Ale někdy je těžké je dodržet, i přesto, že nový rok teprve začal. Dnes vás budou hvězdy pokoušet a bude se hodit, pokud se vyzbrojíte extra silnou vůlí. Nedovolte, aby vám slabá chvilka pokazila slibný začátek. Nebude to snadné, ale stojí to za to.

VÁHY

Nejdřív práce a potom zábava. Ne naopak. Dnes vás čeká nabitý den. Neuškodí, pokud do svého rána vmáčknete i cvičení, které vás příjemně nabudí. Snažte se všechny své povinnosti splnit rychle a efektivně. Nenechte se rozptylovat a uvidíte, že vám zbyde i čas na zábavu.

ŠTÍR

Vybalancovat všechny požadavky dnes může být těžší, než přejít po kočičích hlavách v botách od Blahnika. Máte spoustu dohánění po svátcích, ale vaši blízcí pořád něco potřebují. Snažte se najít kompromis, ale nebojte se zároveň říct, že to teď prostě nejde.

STŘELEC

Dnes vás čeká hravý den. Už od rána můžete podle hvězd očekávat radostnou až rozpustilou náladu. Ta vás nepřejde ani v pozdějších hodinách. Je to také dobrá příležitost pustit se do kreativních projektů. Můžete totiž očekávat výsledky nejvyšší kvality.