Horoskop

7. listopadu 2018

LEV

Dnes se určitě vyhněte hazardu se svým zdravím. Pokud se necítíte dobře nebo máte pocit, že něco není v pořádku, začněte to řešit hned. Hvězdy totiž předpovídají menší či větší zdravotní pohromu. A čím dřív to dostanete pod kontrolu, o to kratší bude čas na zotavení.

PANNA

Honíte se za úspěchy i vysokou finanční odměnou. Peníze vám sice dokáží obstarat štěstí v podobě nádherné kabelky od vyjímečného českého návrháře, ale jakkoliv vás potěší, těžko vás obejme a utěší. Proto dnes nevěnujte čas práci, ale svým přátelům a blízkým. 

VÁHY

V osobním životě vás čeká zamračený den. Dost možná se pohádáte s partnerem či kamarádkou a těžko se z toho budete dostávat. Zkuste se však rozptýlit jinými aktivitami. Můžete třeba dopřát své domácnosti generální úklid či se probrat fotkami z léta. Časem se situace zklidní.

ŠTÍR

Nemusí být všechno na vás. Neskákejte po každé extra aktivitě a nepřidělávejte si dobrovolně starosti. Uvidíte, že když se na chvíli stáhnete, ostatní bez problému vezmou plánování rozlučky s kolegou na sebe. A vy si můžete dopřát trochu klidu a odpočinku.

STŘELEC

Máte hlavu plnou nápadů a projektů se zářnou budoucností, ale když dojde na realizaci, je to už těžší. Zkuste se proto dnes soustředit a posunout alespoň jednu věc o kousek dál. Až ji dokončíte, přijde čas na další nápady. Nezapomeňte, že samotné vymýšlení je jen půlka práce.

KOZOROH

Lhaní vám moc nejde. Přijměte to a raději se o intriky a kamufláže ani nepokoušejte. Zbytečně byste se dostali do víru problémů a konfliktů, ze kterého se těžko uniká. Jediná kamufláž, která vám může prospět, je ta kosmetická. Když budete upřímní, lidé vás ocení.

VODNÁŘ

Dnes se připravte na den, kdy je všechno špatně. Nic nevychází tak jak má, nic nestíháte a ze všeho máte jen starosti a trápení. Vyzbrojte se oblíbeným parfémem a něčím, co vás zaručeně uklidní. Třeba dobrý čaj nebo kvalitní čokoláda. Brzy bude zase lépe. Jen vydržte.

RYBY

Dnešní den není o vás, ale o těch, kteří vám do života přinášejí smích a radost. Teď zrovna nemluvíme o úžasné kabelce Gucci nebo šatech od Diora. I když, ty radost přinášejí určitě. Řeč je o vašich milovaných. Ujistěte se, že ví, jak moc vám na nich záleží.

BERAN

Čeká vás další nabitý den. Od rána budete řešit jeden úkol za druhým, jak doma, tak v práci. Naštěstí vše půjde hladce a bez potíží. Dokonce se můžete těšit na drobnou úlevu od vašeho nadřízeného. Navíc se vám dostane cenné rady od někoho s mnohem více zkušenostmi. Tak naslouchejte.

BÝK

Vaše ambice jsou vyšší než vaše podpatky. Ale to je jedině dobře. Motivují vás k dobrým výkonům a ženou zase dál. Dnes se můžete zaměřit na získání pozornosti opačného pohlaví. Nenechte se ale příliš ovlivnit sladkými slůvky. Obzvlášť, pokud vás čeká velké rozhodnutí.

BLÍŽENCI

Ráno se budete snažit začít den s plnou vervou a ve svižném tempu. Hvězdy však tomuto záměru příliš nakloněné nejsou. Postupně se vám ale povede proplout dnem tak, jak chcete. Čekají vás také hluboké debaty na citlivá témata. Nerozčilujte se a uznejte, každý má svůj názor.

RAK

Odložte vzpomínky stejně jako letní šatičky. Co bylo, to bylo. Netrapte se příliš bolestnou minulostí. Doba už uplynula a je čas uvolnit místo nový vzpomínkám. Dost možná i pozitivním a skvělým. To záleží jen na vás. Když se však budete utápět v tom, co už je pryč, nikdy to nezjistíte.