Horoskop

6. leden 2019


STŘELEC

V poslední době jediná věc, kterou jste neodkládali, byla prokrastinace. Dnes se může vše změnit. Hvězdy zafungují jako vaše soukromé roztleskávačky a posílají vám silnou motivaci pustit se do práce. To je ideální chvíle dohnat vše zmeškané. 

KOZOROH

Dostal se některý z vašich vztahů na scestí? Vaše dnešní zvýšená citlivost vám pomůže včas najít místa, ve kterých tkví jádro všech potíží. Díky tomu se můžete zaměřit na zlepšení. To dodá vašemu životu harmonii, která vám už nějakou dobu značně chybí. 

VODNÁŘ

Peníze tvoří další peníze. Štěstí si za ně sice nekoupíte, ale mohou vás nasměrovat tím správným směrem. Taková kabelka Fendi, to už je docela blízko. Dnes se zaměřte na rozpočet a hledejte způsoby, jak si dopřát trochu radosti a nepřijít o pohodlnou rezervu.

RYBY

Zahrajte si na Amora. Dnes se můžete směle vžít do role dohazovače. Vaše intuice a schopnost vycítit vzájemnou chemii na hony daleko je  mimořádně silná. Využijte ji ve prospěch blízkých. Pokud bude potřeba, můžete trochu intrikařit. Ale jen v tom nejlepším úmyslu!

BERAN

Ženám patří svět! Dnes uděláte nejlépe, když se spojíte se ženou, která má vliv. Ve dvou dokážete skoro zázraky a spoustu se toho přiučíte. Dámská energie navíc dostává extra sílu, takže se nemusíte bát žádných zádrhelů. Kreativní i rutinní činnosti vám půjdou jako po másle.

BÝK

Jsou věci, které jsou zkrátka marné. Dnes je dost možné, že se pustíte do předem prohraného boje. Vaše odhodlání je obdivuhodné. Zbytečně se však připravíte nejen o čas, ale i energii, které nemáte na rozdávání. Zkuste se zaměřit na věci, kde se ještě dá něco změnit.

BLÍŽENCI

Hledejte rovnováhu mezi praktickým a slavnostním. Nikdo neříká, že dnešní den musí být nudný a obyčejný. Dejte si však pozor, abyste nesklouzli k přílišné dekadenci a přehánění. Dopřejte si radost, třpytky i šampaňské. Ale nezapomínejte na povinnosti.

RAK

Dnešní rozestavení hvězd výrazně stimuluje vaše centrum vášně a energie. Rutinní práce vás rozhodně neuspokojí. Splňte všechny své povinnosti v dopoledních hodinách a odpoledne se vrhněte na to, co vás skutečně baví. Můžete se stát třeba dalším Versacem a ušít si vlastní šaty!

LEV

Vstupte do nového světa! Je čas přestat s rozjímáním o tom, co bude, a pusťte se do akce. Nepřemýšlejte a žijte. Dnešní den bude ve znamení spontánnosti a pouštění se do dobrodružství, která mohou být děsivá, ale také vzrušující. Dnes vás toho čeká víc než dost.

PANNA

Jak je na tom vaše peněženka? Vánoční svátky mohou být pro finance poměrně náročné období, lednový měsíc vám to připomene. Zkuste se dnes zamyslet, zda za něco neutrácíte zbytečně moc. Možná se jen snažíte udržet krok s bohatými, možná chcete působit štědře. Je na čase utáhnout otěže a začít se držet zpátky.

VÁHY

Nezapomínejte na své spojence! Už nějakou dobu jste v bojovém módu a občas se vám povede zapomenout, kdo jsou ti, kteří stojí na vaší straně. Dnes se zhluboka nadechněte a zavzpomínejte. Pozvěte na kávu ty, kterým jste v posledních dnech trochu křivdili, a usmiřte se.

ŠTÍR

Je čas na digitální detox! Být pořád připojen je trendem dnešní doby. Často si však nevšimnete, že vám při tom uniká spousta maličkostí. Dnes si naordinujte klid bez telefonu. Nechte Instagram být a koukejte se na svět bez hledáčku foťáku i srdíček. Uvidíte, jak to bude osvěžující.