Horoskop

6. květen 2019

BERAN

Dnes se můžete ostatním jevit poněkud sebestřednými. Dejte si však velký pozor na to, co, komu a jak říkáte. Je možné, že i v dobrém úmyslu můžete někomu říci něco, čeho posléze budete litovat. Ovládat vás při tom bude vaše nevědomí. Možná budete mít tendenci dělat či říkat něco, co byste od sebe ani nečekali.

BÝK

Budete-li chtít, prosadíte vše, co budete potřeba. Při jednání na úřadech pak použijte diplomacii. Budete-li agresivní, nejen že nic nevyřídíte, ale ještě si můžete zkomplikovat život. Jinak pohoda bude téma dnešního dne. Pokud vás něco bude rozčilovat či rozptylovat, zkuste se nad to povznést a být nad věcí.

BLÍŽENCI

Můžete se těšit na mnohá přátelská setkání. Nevěřte však všemu, co vám kdo bude říkat, a buďte ostražití. Kolem vás je zřejmě dost těch, kteří se vám to pokusí osladit. Oslovit by vás také mohla zajímavá profesní nabídka. Buďte tedy ve střehu, a pokud se opravdu něco takového objeví, určitě nad tím alespoň popřemýšlejte.

RAK

Spolehnout se můžete na svou intuici. A to zejména, pokud vám dnes přijde nějaká zajímavá nabídka. Týkat by se to mělo profesní příležitosti a vztahu. Raději si vše řádně rozmyslete. To proto, že dnes budete přecitlivělí a mohli byste reagovat neadekvátně. Dobré bude, když to budete mít na paměti.

LEV

Budete akční a dynamičtí. Pokud budete cítit větší podrážděnost a nervozitu, pak držte své emoce raději zpátky. Jinak znepříjemníte život sobě i jiným. Naštěstí více si vás bude všímat opačné pohlaví. Mějte připraven vstřícný úsměv a možná i kroky. Do nových vztahů však neskákejte po hlavě.

PANNA

Měli byste být klidní a stabilní. Případná možná drobná nedorozumění brzy vyřešíte. Bude to chtít jen pouze trochu trpělivosti a ochoty vysvětlit, jak jste to vlastně mysleli. Je také možné, že vám někdo něco nebude přát. Nevšímejte si toho a jděte si za svým. Pokud věci budete dělat poctivě a půjdete čistě a rovně, výsledky se jistě dostaví.

VÁHY

Budete velmi roztěkaní a nejspíš každou chvíli na jiném místě. Dávejte si pozor na své zdraví a zbytečně neriskujte. Možná byste se také měli zamyslet nad celkovým životním stylem. Dařit se vám bude ve vymýšlení nových aktivit. Vyplatí se, pokud oprášíte i nějaké staré projekty, které jste dosud nebyli s to realizovat.

ŠTÍR

Budete individuálně velmi tvořiví. Ve vztazích zřejmě budete muset přistoupit k pádnější a jednodušší  argumentaci. Jinak je možné, že váš protějšek nepochopí, co po něm vlastně chcete. V případě sporů budou vaše názory a postoje pevné. Zejména pokud se to bude týkat vaší profese. 

STŘELEC

Štěstí by vám mělo přát ve hrách a dalších zábavných aktivitách. V rozumné míře také můžete zkusit nějakou loterii. Máte šanci i na nějakou výhru. Alkoholu a jiným návykovým látkám se dnes raději vyhněte. Dnes zřejmě budete výbušnější a také se vám může stát, že si přivodíte nějaké nepříjemné události.

KOZOROH

Těšit se můžete na klidný a pohodový den. Ve finančních záležitostech raději neriskujte. Zejména neinvestujte do aktivit, o nichž nejste přesvědčeni, že jsou správné. Dejte na svou intuici. Bude také dobré, budete-li mírnit svou tvrdost. Jinak se vám může stát, že budete až příliš necitliví. To by se vašemu okolí zřejmě moc nelíbilo.

VODNÁŘ

Můžete konat sami proti sobě. Naštěstí vaší silnou stránkou bude myšlení. Pokud tedy potřebujete něco pořádně promyslet, soustřeďte se na to a věci rutinní nechte na potom. Možná je také zamilovanost. Láska vás nyní bude oslovovat více než kdykoli jindy. Tak na to buďte připraveni.

RYBY

Dařit by se vám mělo vše, nač sáhnete. Pokud máte naplánované nějaké změny, měly by se vám podařit. Musíte k nim ovšem přistoupit aktivně a nenechávat vše na jiných. Bohužel hýřit energií zrovna nebudete. Bude dobré, když si dáte nějaký relax nebo alespoň vyrazíte do přírody.