Horoskop

5. únor 2019

KOZOROH

Zabalte si kufr! Pokud máte pocit, že potřebujete změnu, vydejte se na neplánovaný výlet či pár dní mimo město. V případě, že se nemůžete vzdálit z domova, staňte se turistou ve vlastním městě. Objevujte jej. Uvidíte, že najdete spoustu nových míst i zajímavostí.

VODNÁŘ

Partner nebo kamarádky vás lákají na skvělý relaxační víkend. Nebojte se přijmout tuto příležitost, zabalte si šik a pohodlné oblečení a vydejte se vstříc dobrodružstvím. Po pracovním zápřahu si trochu relaxace v dobré společnosti zasloužíte. Starosti však nechte doma!

RYBY

Mezi stáním si za svými principy a tvrdohlavostí je velmi tenká linie. Nikdo neříká, že musíte přijmout vše, co vám někdo řekne. Naučte se však otevřeně naslouchat, a pokud někdo říká něco smysluplného, akceptujte to. Otevřenost vás může dostat daleko. 

BERAN

Odložte zábrany! Dnešní den vám přináší možnost se otevřít. Neduste v sobě věci, které vás trápí. Podělte se o ně a přijměte vše, co vám ostatní dávají. Dnes je řada na vás. Odhalit duši může být obtížné, ale stojí to za námahu. Hvězdy vás budou chránit před bolestí.

BÝK

Je čas se rozloučit. Dnešní den vás hvězdy podpoří, pokud se potřebujete s někým nebo něčím rozloučit, případně někomu odpustit. Pokud je ve vašem životě něco, co tam nepatří, dnes je vhodná chvíle se rozdělit a jít svou cestou. Ať už jde o osobu nebo kousek oblečení, který vám nelichotí.

BLÍŽENCI

Dnes vás budou mít vaši blízcí tendenci tlačit do něčeho, na co se zcela necítíte. Nedovolte to a raději se slušně omluvte. Vyhnete se nepříjemným situacím, které vám nesedí. To stejně platí o oblečení, které je sice nádherné, ale nepřipadáte si v nich dobře.

RAK

Pravda někdy bolí (stejně jako krása). Dnes je možné, že vás upřímnost velmi zasáhne. Je také velmi pravděpodobné, že se dostanete do konfliktu, který vyeskaluje víc, než jste čekali. Pokud máte vztek, raději jej vyventilujte na neutrálním území. V klidu se vše řeší snáz.

LEV

Dnešní den vám kromě skvělého looku přinese i vysoké ambice. Pusťte se do plánování, vymýšlení strategie a postupu. Snažte se však věci přijímat realisticky. Nic není nemožné. Některé věci však vyžadují hodně obětí. Jste ochotní je skutečně položit? 

PANNA

Dnešní den volá po spolupráci v týmu. Ať už se chystáte na velké rande, nebo řešíte velký úkol v práci, v dobré společnosti se vám bude dařit lépe. Dejte si však pozor, abyste nebyli zastíněni někým jiným. Pečlivě vybírejte své spolupracovníky a dejte každému zásluhy, které si zaslouží.

VÁHY

Už nějakou dobu se vám daří finančně víc než dobře. Přesto se však bojíte trochu povolit uzdu a dopřát si trochu nakupovací i hýčkací horečky. Dnes vám hvězdy nadělily mimořádný smysl pro dobrý nákup. Tak se vydejte do města a pořiďte si třeba šátek z Hermés nebo nové boty.

ŠTÍR

Dnes se možná budete cítit trochu letargičtí a unavení. Není nic špatného na troše pohodlí. Neusněte však na vavřínech. Vesmír vám mimojiné posílá příležitost, která by mohla zlepšit vaši finanční situaci i postavení. Nenechte si ji uniknout, nemusela by se opakovat!

STŘELEC

Oscar Wilde říkal, že jediná cesta, jak se zbavit pokušení, je mu podlehnout. A to je také hvězdné poselství pro váš dnešní den. Nebraňte se věcem, které vás lákají. Vyzkoušejte je. Možná zjistíte, že jste celou dobu odolávali úplně zbytečně. Experimentujte, bavte se!