Horoskop

4. září 2018

LEV

Váš den nezačne zrovna slavně, ale o to lepší bude odpoledne. Až se vám ráno rozbije zip na oblíbených šatech, nevěšte hlavu. Bilanci dnes vylepší neočekávaná nabídka k zajímavé spolupráci. Navíc vás potěší pochvala vašeho looku od kamarádky nebo kolegyně.

PANNA

Znáte takové ty dny, kdy nevíte, jestli se všemu smát nebo zoufalstvím plakat? Tak jeden takový se na vás dnes chystá. Čeká vás spousta drobných patálií. Nad ulomeným podpatkem ale neplačte, i když těch lodiček od Blahnika je škoda. Raději se zasmějte a s úsměvem pokračujte dál.

VÁHY

Klapka, kamera, akce. Připravte se, že dnes budete zářit v přátelství. Po uzavřeném období se vám znovu povede obnovit pouto s přítelkyní, se kterou jste se v poslední době odcizily. Vyrazte si třeba na večerní skleničku vína a dožeňte novinky. Večer budete mít výbornou náladu!

ŠTÍR

Čas nasadit si růžové brýle! Dnes vás čeká den plný lásky a zamilovanosti. Naplánujte si na dnešní večer romantickou schůzku s novým či stávajícím partnerem a uvidíte, že se zapíše do dějin. Dejte si ale na čas s přípravami - tričko a džíny se k romantice moc nehodí. Volte raději šaty.

STŘELEC

Dnes si obujete neposedné tenisky. I když od poslední dovolené neuplynulo ještě tolik času, už máte zase chuť někam vyrazit a objevovat svět. Napište podobně dobrodružné kamarádce a vydejte se na výlet po stopách módy! Je jedno, jestli ve vašem městě nebo ve světě. Móda je všude!

KOZOROH

Uf, v poslední době jste v jednom kole. Pro jednou ale nemyslete na všechny ostatní a dejte přednost sobě, před zachraňováním ostatních. Vypněte si mobilní telefon a nechte se hýčkat v lázních, objednejte si domů dobré jídlo a jenom relaxujte. Do plného nasazení se můžete vrátit třeba zítra.

VODNÁŘ

Potěšit všechny je občas oříšek. Naštěstí vám dnes na pomoc přispěchají hvězdy s velkou dávkou efektivity. Díky tomu se vám povede dokončit práci dříve než je obvyklé a zbyde vám čas na rodinu a přátele. A spokojenost bude na všech stranách. Užijte si to!

RYBY

U vás to dnes zaskřípe. A nemluvíme zrovna o dveřích vaší šatní skříně. Den vám znepříjemní drobná vztahová bouřka. Soustřeďte se na to, abyste ve víru emocí neřekli něco, co normálně na jazyku nemáte. Mohlo by to konflikt zbytečně prodloužit a zkomplikovat.

BERAN

Pojďte to trochu oživit! Rutina se pohodlně zabydlela ve vaší kabelce. Dejte ale pro tento den průchod svojí spontánnosti a přihlaste se s partnerem na lekce tanga. Nebo s kamarádkou navrhněte a ušijte extravagantní šaty. Kdo ví, možná ze zábavy vznikne vášeň!

BÝK

Dnes se může stát cokoliv. Otevřete se novým možnostem. Obzvlášť v mezilidských vztazích vás čeká nejedno překvapení. Zjistíte, že s lidmi, o kterých jste si mysleli, že nemáte nic společného, můžete mluvit dlouhé hodiny o nejrůznějších tématech. Nenechte se proto ovlivnit předsudky.

BLÍŽENCI

Zmatek nad zmatek. Nejen ve vašem šatníku se dnes odehraje velký chaos. Obzvlášť při jednání s kolegy nebo přáteli se může stát, že budete vysílat smíšené signály. Nebojte se proto jasně vyjádřit co chcete. Situaci to usnadní vám i vašemu okolí.

RAK

Hvězdy vám předpovídají romantiku. Vašim milostným vztahům se dnes budete dařit. Žádné hádky nejsou na obzoru a váš partner vám bude magicky rozumět. Single Raci, nahoďte sexy outfit a vyrazte do města. Láska na vás číhá na každém rohu! Kouzlo dnešního dne umocníte výrazným šátkem nebo šperkem.