Horoskop

4. únor 2019

KOZOROH

Štěstí v neštěstí, nebo naopak? Dnes čekejte spíš to druhé. Čeká vás několik drobných potíží. Díky vaší pohotovosti, optimismu a také štěstí se vám povede vždy ze všeho vyjít s vítězným úsměvem. Nakonec vás proto čeká vcelku příjemný a úspěšný den!

VODNÁŘ

Být trošku napřed je pro vás dnes málo. Čeká vás velmi produktivní den, jehož tempo bude vysoké. Snadno si tak poradíte se všemi nástrahami a ještě zvládnete něco navíc. Je však možné, že ostatní s vámi nebudou stíhat držet krok. Nevyčítejte jim to, ale zároveň se nenechte brzdit.

RYBY

V posledních dnech jste se skoro vznášeli v oblacích. Ale dnes je čas na jemné přistání zpátky na zem. Místo odvážných snů se dnes zaměřte na úkoly, které sice nejsou zářivé, ale bez nich se nemůžete posunout dál. Jakmile budete mít vše hotové, klidně se vraťte zpátky ke snění.

BERAN

Ze studenta je mistr. Dnes budete schopni předat svoje cenné a vydřené zkušenosti někomu, kdo teprve začíná. Nebuďte proto lakomí a podělte se o věci, které umíte. Vesmír vám to později jistě bohatě odmění. A nebo se vydejte na nákupy a odměňte se sami!

BÝK

Dnes vaši mysl zaplaví spousta originálních a inovativních nápadů. Zároveň si užijete velké množství podnětných konverzací se zajímavými lidmi. Vyhněte se však upisování k novým závazkům. Raději si vezměte čas na rozmyšlenou a využijte ho k pečlivému zvážení všech pro a proti.

BLÍŽENCI

Láska, štěstí, charisma. To vše vás dnes maximálně dobře vystihuje. Proto je dnešní den naprosto ideální k romantickým zápletkám, randění, seznamování nebo jen hezkému času s partnerem. Váš sex-appeal je neodolatelný. Podpořte ho make-upem a svůdným outfitem.

RAK

Nespěchejte. Dnes vás vesmír bude nutit hnát dopředu. Zároveň by potřeba vše urychlit mohla přinést pouze zklamání a nezdar. Zhluboka dýchejte a nechte věcem jejich čas. Ani Versace nevytvoří přelomovou kolekci za jeden den. Počkejte a budete spokojeni.

LEV

Dnes se může stát, že ztratíte trpělivost s někým, kdo vás už nějakou dobu provokuje a snaží se vás kontrolovat. Mírněte však své reakce. Pokud chcete ukázat sílu, chování ve stylu naštvaného teenagera moc nepomůže. Dejte svůj názor najevo jasně, ale v klidu.

PANNA

Vyhněte se prudkým změnám. Občas máte tendenci přebíhat od jedné věci k druhé a vaše postoje se mění častěji než outfity. Dnes vás právě takovýto den čeká. Příliš časté a radikální změny by mohly mít negativní dopad na váš vztah s ostatními, pro které může být takové chování únavné.

VÁHY

Váš šatník není nafukovací. Občas do něj sice můžete hodit kousek nepořádku, čas od času se však úklidu nevyhnete. Stejně to platí i v životě. Je totiž pravděpodobné, že se budete muset vypořádat s nepříjemnou osobou nebo situací, kterou jste se snažili schovat. Chce to hlavně kuráž!

ŠTÍR

Co se škádlívá, to se rádo mívá? Jak kdy! Dnes čekejte konflikty v rodině. Možná se nepohodnete s partnerem nebo vás rozzlobí nevhodná poznámka ze strany rodičů. Nezapomeňte však zhluboka dýchat. Uvidíte, že v klidu se budou všechny neshody řešit snáz. Vybavte se na dnešní den oblíbeným parfémem.

STŘELEC

Ten správný moment je teď! Pokud máte ve svém šuplíku věci nebo nápady, které odkládáte na to, až přijde vhodná chvíle, pusťte se do nich po hlavě. Ať už to jsou příjemné, či nepříjemné úkoly. Ponořte se do nich a neodkládejte je. Důležitá je přítomnost!