Horoskop

4. října 2018

LEV

Jakoby se ve vás probudila touha vše vědět jistě. Hvězdy vás dnes budou hnát za jistotami a trápit nejrůznějšími pochybnostmi. Nenechte se zviklat. Nemusíte znát odpovědi na všechno. Některé věci jsou zkrátka nejasné a jen čas ukáže, jak to s nimi bude. Stejně jako v módě.

PANNA

Být jiná  je sexy. Jiné je divoké. Jiné je někdy strašidelné. Je v normální mít čas od času strach vybočovat. To ale neznamená, že bychom se tomu měli bránit. Kdyby Karl Lagerfeld nebyl jiný, nikdy by se nestal módní ikonou. Nebojte se ukázat své pravé já a noste jej s hrdostí. Nebolí to.

VÁHY

Únava vás nemine. Připravte se, že dnešní konstelace hvězd vám pořádně zamíchá s energii a čeká vás značné psychické i fyzické vyčerpání. Zkuste se posílit kvalitní čokoládou a ovocem. Ani to vám ale dnes dost možná nepomůže. Nezbývá nic jiného než se prokousat pracovním dnem a pak odpočívat.

ŠTÍR

Zpátky ke kořenům a základům? Dnes rozhodně ano! Dnešní den se ponese v duchu motta "V jednoduchosti je krása!" Mějte to na paměti při skládání outfitu, plánování dne i při práci. Pokud se necítíte ve své kůži, je dobrý čas navštívit svoji domovinu a načerpat zde energii.

STŘELEC

Odsouváním problémů nic nezískáte. I když není zrovna příjemné čelit potížím a komplikacím, už je dále neodsouvejte. Postavte se jim a vyřešte je. Možná to nebude hezké, ale nakonec si oddechnete. Nezapomeňte se za svou odvahu patřičně odměnit. Třeba nákupem luxusní kosmetiky.

KOZOROH

Objevíte skryté zlato! Možná máte pocit, že nic není úplně podle vašich představ. Potřebujete nové oblečení, nový byt, novou práci. Když se ale dnes pořádně zadíváte, zjistíte, že i váš starý byt má spoustu předností. A že váš šatník možná schovává nejeden poklad, který vám dosud unikal.

VODNÁŘ

Pozor, pozor, blíží se k vám konflikty a frustrace. Dnes máte pocit, jakoby vás nikdo nechápal. Kolegové v práci se neustále něco ptají, partner pořád dělá věci, které vás vytáčejí a celkově je všechno špatně. Zkuste se však zamyslet, jestli svoje přání skutečně artikulujete jasně.

RYBY

Sentiment není nic špatného. Už od rána vás zaplaví nálada plná vzpomínek a otázek, co by bylo, kdyby... To je v pořádku. Klidně si dovolte trochu nostalgického vracení se k minulosti. Nezapomeňte se však včas vrátit zpátky do přítomnosti. Ta totiž na nikoho nečeká.

BERAN

Oscar de la Renta říkal, že móda je oblékání podle trendů. Styl je oblékání podle toho, kdo jste. Zkuste se dnes zaměřit na sebe a ujasnit si, kdo jste, co vás baví a co chcete svým vzhledem vyjádřit. Zeptejte se sebe i na těžké otázky a hledejte na ně odpovědi. 

BÝK

Znovu a pořád dokola. Módní trendy se čas od čas vracejí. A dnešní den je pro vás ve znamení návratů. Ozvěte se kamarádce, se kterou jste se v poslední době odcizily. Vraťte se ke koníčku, na který v poslední době nebyl čas. Návraty vás dnes budou těšit.

BLÍŽENCI

Je šatník poloprázdný nebo poloplný? To záleží na úhlu pohledu. Dívejte se na svět optimisticky a hledejte pozitiva i tam, kde je jiní nehledají. To vám zlepší náladu a pomůže překonat jinak zamračený den. Vaši dobrou náladu ocení všichni, kteří s vámi přijdou do styku.

RAK

Světoběžnické pudy se vás dnes probudily v plné síle. I když máte pocit, že musíte vyrazit někam za humna, nespěchejte. Za dobružstvím nebo za módu nemusíte utíkat do jiného státu. Když budete trochu hledat, zjistíte, že i u nás doma najdete talentované návrháře i zajímavé příležitosti.