Horoskop

4. leden 2019


STŘELEC

Nedovolte, aby vás pohltila rutina. Každý den máte svoje rituály, bez kterých se neobejdete. Káva z oblíbené restaurace, kontrola oblíbených blogů atd. Zkuste dnes něco jiného. Místo oběda v nejbližší restauraci vyzkoušejte třeba místo, o kterém všichni mluví!

KOZOROH

Nebouchejte šampaňské, dokud není hotovo. Máte spoustu plánů a nápadů. Navíc jste velmi dobří v jejich rozjíždění. Dnes však hrozí, že než cokoliv dokončíte, rozptýlí vás něco dalšího. Nenechte se zlákat představou vítězství a nepolevujte, dokud nebude vše tak, jak má.

VODNÁŘ

Víc hlav víc ví. Místo toho, abyste se se vším dnes trápili sami, nebojte se požádat o pomoc někoho zkušenějšího. Možná budete muset trochu překousnout svou hrdost, výsledek však bude stát za to. Vše se vám povede dokončit v rekordním čase a navíc se se svým pomocníkem sblížíte.

RYBY

Konec výmluvám. Dnes je ideální chvíle hodit za hlavu všechny důvody, které vám údajně zabraňují v plnění vašich cílů. Vytáhněte z krabice ještě nenošené tenisky a najděte si alespoň pár minut na cvičení. I malé kroky vám pomohou změnit život od základů.

BERAN

Dvě je vaše šťastné číslo. Dnešní den je jako stvořený pro budování hodnotných a dlouhodobých vztahů. Ať už jste single nebo zadaní, usilujete o pracovní či přátelské partnerství, dnes je vaše šance. První krok však musíte udělat vy sami. Můžete začít třeba pozváním na kávu.

BÝK

Nezahrávejte si. Hvězdy dnes předpovídají, že vám hrozí velké nebezpečí, které rozhodně nečekáte. Je proto namístě veškerá opatrnost. Vyhněte se rizikům a i ve zdánlivě bezproblémových situacích se chovejte obezřetně. Pomůže, pokud budete přemýšlet dopředu. 

BLÍŽENCI

Ukažte svou náklonnost! Dnešní konstelace hvězd vám posílá jasný vzkaz. Ukažte těm, které máte v srdci, že vám na nich záleží. Nemusíte hned plánovat velká gesta. Stačí, když jim třeba zavoláte a zeptáte se, jak se jim daří. Nebo si udělejte čas na wellness či večeři.

RAK

Pesimismus dnes není v kurzu. Už od rána vás čeká dobrá nálada a štěstí, kamkoliv vkročíte. Nekažte si den myšlenkami na nejhorší scénáře, dnes nejsou potřeba. Uvidíte, že s pozitivním přístupem se vám bude celý den dařit. Šiřte úsměvy dál. Dobrá nálada je přece nakažlivá!

LEV

Dnes žádné zkratky. Může být lákavé sáhnout po mimořádně výhodné nabídce či způsobu, který vše vyřeší snadno a rychle. Hvězdy však předpovídají, že dnes si budete muset vše poctivě odpracovat. Některé věci jsou prostě až moc dobré na to, aby byly skutečné.

PANNA

Dnes se budete cítit jako diva. I když kolem vás nepobíhají paparazzi a na Instagramu vám nenaslouchají statisíce fanoušků, dnes jste hvězda. Vytáhněte ty nejlepší šaty z šatníku (nebo si je rovnou pořiďte), dejte si záležet na make-upu a vydejte se do společnosti!

VÁHY

Nečekejte na nic. Začněte s důslednější péčí o sebe a zdravým životním stylem už teď. Vždyť kdy jindy než v lednu, ne? Najděte si chvíli a věnujte se sami sobě. Zkuste třeba novou pleťovou masku či relaxujte ve vaně.

ŠTÍR

Někdy není od věci slevit ze svých požadavků. Nebuďte na sebe tak tvrdí. Vše přece nemusí být perfektní. Proto místo pobíhání po bytě a přesčasů v práci zvolte zábavu a odpočinek. Díky tomu načerpáte energii a budete podávat lepší výkony. Dokonalost vám štěstí nepřinese.