Horoskop

31. října 2018

LEV

Sentimentální nálada vám sluší. Dnes se ponoříte do svých myšlenek a vzpomínek. Možná dokonce ze skříně vytáhnete staré šaty, které vám něco připomínají. I když jejich šmrnc už odvál čas, možná je můžete upravit tak, že jejich historii nikdo neodhalí. 

PANNA

Drama, drama, všude jenom drama. Dnes vás do varu dostane i sebemenší chyba. I přesto, že emoce a výbušnost patří k životu, ve vašem dnešním podání o ně nikdo moc nestojí. Zkuste svoji frustraci a naštvání ventilovat spíše rychlou procházkou než hádkou s kolegou či partnerem.

VÁHY

Rituály vám neuškodí. Cítíte se poslední dobou rozhozeně a tak nějak mimo? Podle hvězd je dnes vhodný den na začátek nových tradic a zvyků. Ty vám pomohou najít ten správný rytmus a pohodu. Začněte třeba s kamarádkou pravidelně chodit na jógu či spinning.

ŠTÍR

Blýská se na lepší časy. Po napjatém období, kdy to mezi vámi a vaší drahou polovičkou najednou značně zaskřípalo, přichází doba klidu a láskyplné pohody. Oslavte ji třeba schůzkou jako na začátku. Mimochodem, na takovou příležitost přece nutně potřebujete něco hezkého na sebe!

STŘELEC

Věci se mohou vymknout kontrole. Obzvlášť, pokud trochu nezpomalíte. I když vám vysoké tempo vyhovuje, zvažte, zda není na místě aspoň trochu zvolnit. Jinak se totiž může stát, že i věci, které se dosud vyvíjely slibně, dopadnou spíše ve váš neprospěch.

KOZOROH

Dva jsou tak akorát. Dnešní den je o dvojicích. Ať už zamilovaných, přátelských i obchodních. Vyhněte se velké společnosti, ale zároveň se nemusíte trápit samotou. Zavolejte svojí nejlepší kamarádce a udělejte si holčičí odpoledne. Můžete třeba vyrazit na nákupy nebo za zábavou.

VODNÁŘ

Je nejvyšší čas na zdravotní detox. Dýňové latté, horké pečivo a spousta dalších malých pokušení. Podzim může dát tělu pořádně zabrat. Zkuste si dát alespoň pro tento den drobnou očistu a vyměnit kávu za čerstvé smoothie. Pochutnáte si a zároveň dodáte tělu vitamíny pro boj s bacily.

RYBY

Láska je ve vzduchu! A má mnoho podob. Možná se vám do cesty připlete ten pravý, úžasný a skvělý. Možná takových objevů potkáte více a pořádně se vám zamotá hlava. Nebo prostě jen propadnete novým šatům třeba od zajímavého českého návrháře. Tak jako tak, zamilování se neubráníte.

BERAN

V systému je síla. Říká se, že inteligent se vyzná i v chaosu. Situace ve vašem okolí však už ani není chaotická, nýbrž tragická. Věnujte proto dnes svůj čas srovnáním věcí i vytvoření jednoduchého systému. Díky němu se ráno mnohem klidněji vypravíte a ušetříte čas.

BÝK

Koupit či nekoupit. Toť otázka! Dnes se nebudete moct rozhodnout. O ničem. Obzvlášť, pokud dojde na vážnější témata než je koupě nových bot. Nikam proto nespěchejte a nedovolte, aby vás někdo do něčeho tlačil. Uspěchané rozhodnutí, o kterém si nejste jisti, by nic dobrého nepřineslo.

BLÍŽENCI

Dnes zaznamenáte pokles v elánu a motivaci k práci. Nevyčítejte si to a pokud alespoň trochu můžete, dopřejte si volnější den. Trocha lenošení vám určitě neuškodí. Naopak, po odpočinku budete mít pravděpodobně lepší nápady a vyšší efektivitu. A to se hodí.

RAK

V hlavní roli září zábava. Dnes zatoužíte po útěku z šedi všedních dnů a troše pobavení. Klidně se vydejte za dobrodružstvím, vyzkoušejte aktivitu, o které v poslední době všichni mluví. Hlavní je se bavit. Klidně přizvěte i někoho, o kom víte, že žádnou kratochvíli nepokazí.