Horoskop

30. prosinec 2018


STŘELEC

Dnes se můžete těšit na den, během kterého budete mít pocit, že dokážete i nemožné. Směle do toho. Hvězdy vám rovněž posílají velkou dávku optimismu a dobré nálady, kterou vám jen tak něco nepokazí. I tak se může stát, že se dostaví chvilkové chmury. 

KOZOROH

Nepočítejte dnes s velkým soustředěním! Vaše pracovní morálka bude na nule. Navíc vás pořád bude někdo rozptylovat. A nabídce horké kávy či nakupování s kamarádkou se prostě nedá odolat, že? Zkuste si nastavit alespoň základní cíle, díky kterým se vyhnete absolutní prokrastinaci.

VODNÁŘ

Dnes se můžete těšit na dárek v podobě extra financí. To vám samozřejmě zlepší náladu a uvolní ruce. Můžete si tak směle udělat radost něčím novým, možná třpytivým? Dopřejte si, ale nezapomeňte na zodpovědnost. Ať za chvíli není z dárku jen vzpomínka.

RYBY

S vámi bude zábava! Dnes se vaše okolí i vy můžete těšit na hodně smíchu. Hvězdy vám totiž předpovídají náladu, při které budete hýřit chytrým humorem na všechny strany. Ideální příležitost svolat partu na vánoční večírek nebo někam vyrazit. Budete miláček společnosti.

BERAN

Dnešní den se ponese ve znamení práce a lásky. Obojí na plno zaměstná vaši hlavu. Čeká vás hodně přemýšlení. Jste spokojeni se svou aktuální pozicí? Je váš milostný život dostačující? Odpovědi musíte najít sami. Vyhněte se dnes raději zásadním rozhodnutím.

BÝK

Připravte se na den plný lásky a romantiky! Určitě neuděláte chybu, když zvolíte při oblékání něco ženského a sexy. Pokud máte partnera, dnešní den bude plný harmonie a souznění. Pokud ne, je nejlepší chvíle vydat se na lov. Je velká šance, že narazíte na někoho skvělého.

BLÍŽENCI

Držte se, váš stres bude dnes nebezpečně vysoko. Ke každodenním problémům se přidají i některé výjimečné. Bude tedy hodně složité udržet klidnou hlavu. Zároveň je to jediná věc, která vás ochrání od dalších komplikací, které rozhodně nepotřebujete.

RAK

Na rodině záleží. To si dnes budete uvědomovat víc než kdykoli jindy. Možná za to může sváteční období. Možná je to souhra náhod. Hvězdy však předpovídají, že budete mít melancholickou a nostalgickou náladu. Určitě neuškodí, pokud zavoláte domů. I přesto, že to normálně moc neděláte.

LEV

Chaos nahoře, chaos dole, chaos úplně všude. Ale to je v pořádku. Vy se snadno zorientujete i v situacích, které normálního člověka dokážou úplně rozhodit. Budete však potřebovat silnou dávku trpělivosti a bystrou mysl. Hlavně se vyhněte zbytečnému zmatkování!

PANNA

S tím, jak se blíží nový rok, na vás stále více doléhá stres, občas možná i samota. Zavolejte na pomoc své nejbližší a společně vše zvládnete. Není na tom nic špatného. Navíc vám příjemná společnost pomůže odvrátit nervozitu a přinese do života zábavu i klid.

VÁHY

Dejte vše do pořádku. Konec roku klepe na dveře a není nic horšího, než si táhnout problémy do toho nového. Snažte se proto dnes usmířit s těmi, kteří vás něčím naštvali. Dotáhněte do finiše projekty ležící už nějakou dobu na vašem stole. Ať můžete začít s čistým štítem.

ŠTÍR

Nedovolte, aby vaše výroky vzbuzovaly zmatení. Možná máte pocit, že se vyjadřujete jasně. Hvězdy však předpovídají, že v důsledku nejasné komunikace může dojít k různým nedorozuměním. Vždy se proto ujistěte, že všichni zúčastnění vědí, co je smyslem vašeho sdělení.