Horoskop

3. září 2018

LEV

Marilyn Monroe říkala: "Dejte dívce správné boty a ona podmaní svět!" A přesně to pro vás dnes bude platit. Vytáhněte ze skříně sandálky na vysokém podpatku a ukažte světu, kdo jste. Oblíbená obuv a hvězdy vám dnes dodají sebevědomí i šmrnc, kterému nikdo neodolá. Byla by škoda ho nevyužít.

PANNA

Láska je krásná a divoká. Dnes budete stejné, Panny. Odvažte se a proplujte náročným pracovním programem s úsměvem a trochou rebelství. Nejen, že se vám povede sjednat výhodný obchod, ale určitě se vám nevyhnou ani obdivné úsměvy. 

VÁHY

I když se cítíte lépe spíš o samotě, dnes vám bude společnost skupiny dělat dobře. V práci se obklopte kolegy, se kterými se vzájemně budete posouvat. Odpoledne můžete s partou kamarádek zorganizovat soukromý swap a vyměnit si kousky oblečení, které už nenosíte.

ŠTÍR

Pochybnosti vás mohou brzdit. Dnes vás vesmír nenabije sebevědomím a energií. Nenechte se ale ovlivnit a pokaždé, když budete mít potřebu zpochybňovat svoje výsledky, zastavte se. Pomůže vám výrazný look, ve kterém se cítíte příjemně. V případě krize zavolejte třeba mamince, která vás podpoří.

STŘELEC

Dnes vše hraje pro vás! Dokážete vše, co si vymyslíte. Ideální den na dohnání restů v práci, protřídění šatníku nebo oslovení vaší tajné lásky. Ať už chcete udělat cokoliv, dnes je vaše šance. Nemusíte se rozhodně bát neúspěchu ani komplikací. Těšíte se?

KOZOROH

Soustředěnost dnes nebude vaše silná stránka. Vesmír vás zahalí chaosem a budete mít problém udržet vše pohromadě. Raději se tedy vyhněte složitým úkolům a když budete mít pocit, že je toho na vás moc, zhluboka se nadechněte a v klidu si všechno rozmyslete. Vyhnete se tak zbytečným trapasům a chybám.

VODNÁŘ

Dávejte pozor na detaily. I drobnosti vás dnes mohou stát mnoho peněz nebo spokojenost šéfové. Obzvlášť se zaměřte na finance a počty. I drobná chyba se může prodražit. Raději se dnes vyhněte i nákupům. Zbytečně by se totiž mohlo stát, že utratíte víc, než jste chtěli.

RYBY

Zatřeste svým šatníkem! Jistota a monotónnost. Tak by se dal popsat vaše garderoba. Dnes je ale na čase se trochu odvázat. Zavolejte kamarádce, jejíž styl se vám líbí a požádejte ji, aby vás doprovodila na nákupy. Nový styl vás osvěží nejen na venek ale i zevnitř.

BERAN

Po nabitých dnech je na čase trochu ubrat. Navíc budete v romantickém rozpoložení. Udělejte si volno a pokud máte partnera, vyrazte na romantickou procházku. Pokud jste single, určitě neuděláte chybu s večerem plným romantických filmů. Nejlepší kamarádka, víno a kapesníčky nesmí chybět!

BÝK

Práce vás dnes úplně pohltí. I když práce šlechtí, nezapomínejte při honbě za kariérou na vše ostatní. Stejně jako celodžínový outfit je život strávený jen prací špatnou volbou. Vaše rodina, přátelé i vaše tělo by vysokým tempem totiž mohli dost utrpět. Proto si dnes naordinujte trochu různorodější den.

BLÍŽENCI

Gucci nebo Prada? Jak se rozhodnout? I když je nerozhodnost většinou výsadou Vah, dnes ji hvězdy přehodily na vás. Už ráno vás čeká dlouhé rozhodování o outfitu a nezlepší se to ani přes den. Dnes se proto snažte vyhnout volbám a zůstaňte u klasiky, kterou dobře znáte. 

RAK

Dnešní den nebude perfektní. Ani zdaleka. Ale váš outfit může být. Čeká vás několik škobrtnutí a zádrhelů. V hezkém oblečení a ještě hezčích botkách se vám každá svízelná situace ale bude řešit mnohem snáz. Pro jistotu si do kabelky schovejte kousek čokolády. Pro případ nouze!