Horoskop

3. října 2018

LEV

Dnešní trend: mystično a fantazie. Hvězdy vám dnes doporučují odklonit se od běžného, konzumního života. Nalaďte se na vlnu duševna a ponořte se do sebe. I když to obvykle nemáte ve zvyku, zkuste to. Možná najdete tolik potřebný vnitřní klid či odpovědi na otázky, které vám nedají spát.

PANNA

Staly jste se terčem amorových šípů! Láska se vám dnes rozhodně nebude vyhýbat. Nový objev se proto může skrývat kdekoliv. Vyzbrojte se proto oblíbeným parfémem a lichotivými šaty. Zadané Panny však dnes čeká nejedno pokušení k nevěře. Odolejte ji a raději zahrňte svého partnera pozorností.

VÁHY

Nezapomínejte se trochu hýčkat. Za dobře odvedenou práci si zasloužíte odměnu. A vy se v poslední době činíte nejen na poli kariéry, ale také doma. Proto zasvěťte dnešní den rozmazlování sebe sama. Třeba se vydejte do wellness nebo na kosmetiku. A nezapomeňte na nákupy!

ŠTÍR

Vaše sebejistota dnes bude otřesena. Ačkoliv obvykle je váš krok sebevědomý a neomylný, dnešní konstelace hvězd vás trochu rozhodí. Díky tomu se může stát, že vystartujete na kohokoliv, kdo bude mít jiný názor než vy. Zkuste se udržet v klidu a nebrat si věci příliš osobně.

STŘELEC

Čeká vás produktivní den. Nebojte si nachystat seznam plný úkolů a s chutí se do něj pusťte. Obzvlášť se vám bude dařit doma. Proto se nebojte vrhnout do boje s nepořádkem a vraťte svému domovu lesk. Podle hvězd je také dobrá doba na to něco prodat. Třeba dlouho nenošené oblečení?

KOZOROH

Před vámi je náročná cesta. Ať už metaforicky nebo prakticky. Možná se chystáte na výlet. V tom případě se pokuste neztrácet nervy a i přes narůstající cestovní horečku udržujte poklidné tempo. Možná se ale právě teď vydáváte na cestu za splněním snu. I v tomto případě se vyplatí trpělivost.

VODNÁŘ

Láska dnes bude s vámi. Celý den. Zcela neočekávaně vás dnes vaši blízcí, ať už rodina nebo přátelé či partner, zahrnou velkou dávkou lásky a pochopení. Přijměte ji s vděčností a užívejte si ji. Je také vhodný den na veškerá osobní i pracovní setkání.

RYBY

Nic není marné! Možná se zdá, že ačkoliv nepřestáváte usilovat o splnění vašeho cíle, vaše snaha nepadá na úrodnou zem. Ručička na váze se, i přes všechno cvičení, ani nepohne, šéf vás stále nevnímá a doma to není žádná sláva. Určitě ale neházejte rukavičky do ringu. Brzy se dočkáte uznání.

BERAN

Cink, cink! Dnes se razantně zlepší vaše finanční situace! Bonus k výplatě vám nejen zlepší náladu, ale dodá energii a chuť k lepším výsledkům. Snažte se však s peněžitou pomocí naložit rozvážně. To však neznamená, že musíte odolávat novému šátku od Hermés!

BÝK

Hvězdy vám dnes do cesty přihrají nejednu zajímavou příležitost. Ať už ke kariérnímu postupu, rozvoji nebo třeba k lásce. Jste to ale jen vy, kdo ji musí odhalit a přesvědčit ostatní, že si ji skutečně zasloužíte. Vyzbrojte se proto přesvědčivostí a také stylovým, ale elegantním modelem.

BLÍŽENCI

Impulzivnost dnes bude hrát prim. Žádné dlouhé přemýšlení, dnes jdete rovnou do akce. To s sebou může přinést dobré i horší věci. Nepochybujte však o sobě. Až budete večer přemítat o uplynulém dnu, soustřeďte se spíše na pozitiva. Uvidíte, že jich je mnohem víc, než negativ.

RAK

Kam se poděla vaše múza? Možná si vyrazila na výlet, nebo se rozhodla, že ji nepotřebujete. Tak jako tak se dnes v plné síle vrátí a s ní i chuť se kreativně vyřádit. Užijte si proto tento den na umělecké vlně a vytáhněte ze šuplíku pastelky či barvy a látky. Originalitě se meze nekladou.