Horoskop

3. listopadu 2018

LEV

Teď, nebo nikdy. Pokud pořád čekáte na ten správný čas udělat něco skvělého, dnes je ten správný den. Neodkládejte to. Je jedno, jestli z hlavy nemůžete dostat nové šaty od Diora, pracovní nabídku či hezkého muže z protější budovy. Dnes je den činů, tak zahoďte pochyby!

PANNA

Kdo nic neřekne, nic nemá. Pokud se cítíte, jakoby vám práce měla brzy přerůst přes hlavu, péči o svůj milovaný domov nestíháte a váš šatník je prázdnější než lednička, zastavte se. Není nic špatného na to, poprosit o pomoc. Nebo svoje povinnosti delegovat dál. Tak si na to dnes vzpomeňte.

VÁHY

Strach má velké oči. Ale určitě vám nesluší. Dnes vás rozhodí vnitřní stres a strach i z tak obyčejné aktivity jako je oblékání. Nebojte se klidně trochu odvázat a prostě zariskovat. Hvězdy říkají, že risk se vám vyplatí a brzy získáte sebedůvěru a odvahu.

ŠTÍR

Stojí za to udělat víc, než se od vás žádá. A dnes obzvlášť. Možná máte chuť udělat jen to nejnutnější a zbytek času věnovat zábavě. Ale pozor. V tento den hvězdy předpovídají, že cokoliv uděláte navíc a z vlastní iniciativy, to se vám několikrát vrátí. 

STŘELEC

Máte v hlavě lákavou vizi toho, jak váš život bude vypadat za rok nebo deset let. A nemůžete se přestat těšit. Vidíte značkové kabelky, velkou lásku i úžasnou kariéru. Nezapomeňte však, že cesta k velkým cílům je náročná a nikdo jiný ji za vás neprojde. 

KOZOROH

Hledá se největší módní ikona široko daleko! Dnes jste to právě vy. Cokoliv vezmete do ruky, jakoby se okamžitě proměnilo v žhavý trend. Poskládáte úžasný outfit i ze zdánlivě nezkombinovatelných kousků. Tak zvedněte hlavu vysoko a užijte si zasloužený obdiv.

VODNÁŘ

O slovo se přihlásí únava. Babí léto je už minulostí a na vás začíná doléhat podzimní nečas. Do práce vstáváte za tmy a stejně tak se i za tmy vracíte domů. Bez nálady a energie. A dnes se budete cítit obzvlášť pod psa. Schovejte se pod deku a kupte si online třeba zářivý kabát, který vás potěší.

RYBY

Nesnažte se skrývat své zalíbení. Je to marné. Už dlouho se vám někdo hodně líbí. Nebo to jsou snad úžasné kozačky z Pařížské? Tak jako tak, pokud dáte najevo svoje pocity, máte větší šanci, že ze snění se rychle stane realita. Navíc vám to přetvařování moc nejde!

BERAN

Dnes se vám povede napravit vztah, který postupem času mírně ochladl. Dejte si však pozor, aby vaše štědrost a snaha všem pomoct, nebyla jednostranná. Vztahy musí být vyrovnané - každý musí něco investovat a něco získat. Pokud si nedáte pozor, hrozí vám, že si vás oblíbí někdo sobecký a neupřímný.

BÝK

Intriky vám ztrpčí život. Obvykle vás různé tahání za nitky a míchání osudem poměrně baví. Je to takový koníček. Dnes by se však mohlo vše obrátit proti vám. Zkuste být pro tento den spíš pozorovatelem. Uvidíte, že zajímavé události se dějí i bez vašeho zásahu.

BLÍŽENCI

Dnes toužíte po blízkosti a vášni. Ideální čas na to, vytáhnout z šuplíku hezké prádlo, obléct si přiléhavé šaty a obout vysoké podpatky. To platí pro zadané i svobodné. Nikdy nevíte, kdy narazíte na někoho hodně zajímavého. A byla by škoda ho potkat v džínách, ne?

RAK

Obvykle se vaše chování vyznačuje spíš opatrností. Dnes to tak ale určitě není. To může mít dobrý i špatný výsledek. Proto si dejte pozor, abyste se zbytečně neponořili do něčeho extrémního bez většího rozmyšlení. Na druhou stranu, možná dnes zažijete zajímavé dobrodružství.