Horoskop

3. leden 2019


STŘELEC

Dnešní den je ve znamení tajemství. Proto vám ani hvězdy příliš neprozradí. Každopádně se můžete těšit na tajemno, možná až mystično. Nebojte se hrát si s informacemi a neříkat vše na první zeptání. Je to mnohem větší zábava a zároveň snadno upoutáte pozornost.

KOZOROH

Probudí se ve vás vizionář! Zkuste dnes změnit plány a najít si čas na kreativní práci, která vás bude motivovat k co nejlepším výkonům. Hvězdy předpovídají, že právě v této oblasti budete mimořádně úspěšní. Možná se vám povede něco velkolepého. Stojí za to zjistit, o co jde.

VODNÁŘ

Nemotejte se do věcí, které se vás netýkají. Možná jste byli svědkem toho, jak se kolegyně nezachovala úplně fér k někomu ze svého týmu. Svědomí vás nutí to hned hlásit dál. Zkuste se však dnes vyhnout zasahování do cizích záležitostí. Hrozí, že by se vše nakonec otočilo proti vám.

RYBY

Dnes je ta správná chvíle na osudové setkání. S realitou. Váš optimismus je součástí vašeho kouzla. Dnes je však namístě trochu ubrat a podívat se na věci reálným pohledem. Díky tomu se totiž vyhnete špatné volbě, jejíž následky byste jen těžko napravovali.

BERAN

To ve vaší skříni je kostlivec? Zbavte se ho. Dnes je dobrá chvíle s takovou zátěží skoncovat. Ať už je to tajemství, nebo připomínka minulosti, je čas se rozloučit. Určitě to nebude snadné. Každopádně je to úsilí, které se vám bohatě vyplatí. Uleví se vám téměř okamžitě!

BÝK

Hranice? Jaké hranice? Vaše skvělá nálada dnes rozhodně žádné nemá! Můžete se těšit na úžasný den plný vzpomínek, ne které jen tak nezapomenete. Nechte starosti tentokrát někde stranou a dopřejte si den plný zábavy. Ideálně pokud ho strávíte mezi přáteli.

BLÍŽENCI

Lidé vás zbožňují za vaši houževnatost a smysl pro zodpovědnost. Ale dnes ukažte také svoji jemnější stránku. Místo těch nejdokonalejších výkonů stravte čas se svými nejbližšími. Najděte si čas na city, vztahy a příjemnou, láskyplnou atmosféru. 

RAK

Čím konkrétnější budou vaše sny, tím spíš si je splníte. Toužíte po bordó kabelce Birkin? Nebo po rodině a dětech? To je jen na vás. Dnes je dobrá chvíle podrobit sny inventuře a určit, kterým směrem se v novém roce vydáte. 

LEV

Vyhněte se předsudkům a domněnkám. Ne všechno je tak, jak to na první pohled vypadá. Podle hvězd je dnes velmi pravděpodobné, že by vaše domněnky mohly mít nedozírný dopad. Raději se řiďte podle informací, které jsou jasně dané, případně se nebojte zeptat.

PANNA

Máte je rádi, nemáte je rádi. Připravte se na to, že vaše emoce dnes mohou být jako na horské dráze. To nebude vůbec snadné. Určitě však neuděláte chybu, pokud se zdržíte velkých gest a projevů. Mohlo by se totiž stát, že jich brzy začnete litovat. 

VÁHY

Na strach není čas, ani k němu není důvod. Tak už ho konečně nechte spát. Každý má nějaké obavy. Nesmíte se jimi však nechat ovlivnit. Zvedněte hlavu a dejte si dnes za úkol jakýmkoliv způsobem překonat strach. Ze začátku to bude nezvládnutelná úloha. Je však jisté, že si s ní nakonec poradíte.

ŠTÍR

Bez milosti a úlev. Pokud je právě toto vaše strategie a motto v osobním i pracovním životě, ujistěte se, že se obklopujete pouze lidmi, kteří to vnímají stejně. Zamyslete se, zda vás někdo z vaší blízkosti zbytečně nedemotivuje a nezrazuje. Takoví vám určitě na cestě k cíli nepomohou.