Horoskop

29. prosinec 2018


STŘELEC

Vaše finance dnes budou hlavní záležitostí k řešení. Nemusíte panikařit, ale je namístě opatrnost při utrácení. Než si něco koupíte, zvažte, zda danou věc nutně potřebujete a zda vám v něčem pomůže. I malé změny vám mohou pomoci ustálit konto.

KOZOROH

Zaměřte se na základy. Nemůžete postavit vysoký dům, pokud nemáte pevný základ. To stejné platí o vztazích i všem, co dnes budete dělat. V případě, že se budete zaměřovat na zbytečnosti a přehlížet to důležité, mohlo by se v budoucnu vše velmi pokazit. 

VODNÁŘ

Na scénu se vrátí někdo, kdo už dávno zmizel z vašeho života. Je možné, že setkání po tak dlouhé době bude ze začátku trochu zvláštní. Vytrvejte a vzpomeňte na věci, které jste na dané osobě obdivovali v minulosti. Vše se dá nakonec spravit, i když to tak občas nevypadá.

RYBY

Podívejte se na lidi kolem sebe s respektem. Každý, s kým pravidelně přicházíte do styku, má svou roli a ta si zaslouží váš obdiv. Nebojte se ukázat jim, že si ceníte jejich přínosu a úsilí. Uvidíte, že se vám takový přístup velmi brzy v dobrém smyslu vrátí.

BERAN

Je čas přenechat otěže někomu jinému. Může být osvobozující čas od času dovolit si trochu odpočinku a nechat někoho dalšího, aby se ujmul řízení. Vztahy jsou o rovnováze, takže není nic špatného na tom, když jednou dáváte víc vy a podruhé zase ten druhý.

BÝK

I dobrý úmysl se může zvrtnout. Snažíte se udělat správnou věc a celé to nakonec dopadne špatně. A právě to dnes podle hvězd pravděpodobně nastane. Nedovolte však, aby jedna hořká zkušenost pokazila vaši víru v dobré skutky. Pokračujte a dostane se vám odměny.

BLÍŽENCI

Pobíhat okolo, neustále se s někým scházet a pořád něco dělat pomáhá, aby čas utíkal rychleji? Ale proč tak spěcháte? Zastavte se, dopřejte si trochu času na to vychutnat si jednu chvíli. Jsou totiž věci, které vám ve spěchu snadno uniknou. A to je škoda.

RAK

Po dlouhé, dost nudné a vyčerpávající bitvě dnes zahlédnete cílovou pásku. Poslední kousek však může být nejnáročnější. Nedovolte, aby vám cokoliv zkřížilo cestu či pokazilo váš úspěch. Zaměřte se na svůj sen a splňte si ho. Na rozptylování bude času dost potom.

LEV

Tak dlouho na něco čekáte, až je někdy složité rozpoznat, že už jste toho dosáhli. Využijte dnešní den k tomu, abyste si ujasnili, jaké jsou vaše aktuální cíle a jak daleko jste pokročili. Možná zjistíte, že vaše čekání na vysněnou kabelku Louis Vuitton je u konce!

PANNA

Pokud do něčeho vložíte vášeň, limity úspěchu prakticky neexistují. A vy máte dnes možnost vzít osud do vlastních rukou. Rozmyslete si, kde chcete být, a šlápněte na plyn. Neberte ne jako odpověď a ani nepřemýšlejte nad kompromisy. Je čas zazářit.

VÁHY

Kdo nic nezkusí, nic nemá. Pokud jste až doteď váhali, zda bude vaše rozhodnutí o životní změně přinejmenším hloupost, obavy hoďte za hlavu. Dnes vám hvězdy budou přát. Tak pravou nohou vpřed!

ŠTÍR

Wow, zpomalte! To, co děláte, je mnohem víc, než kdokoliv očekával. Dnes bude chytré, pokud podáte jen 99% výkon, to poslední procento si nechte na jindy. Buďte opatrní se svou energií a úsilím, které do všeho vkládáte. Občas je dobré mít rozvážnější strategii.