Horoskop

28. října 2018

LEV

Dnes se ve vás probudí vaše vnitřní dítě. Klidně si užijte chvíle plné vzpomínek na dětství. Nezapomeňte však, že co je roztomilé u dětí, u dospělých často úplně neplatí. Navíc jste, na rozdíl od našich nejmenších, zodpovědni za své činy a emoce. Užijte si zábavu, ale v mezích dospělosti.

PANNA

Nedostatek sluníčka a hezkého počasí na vás pomalu začíná doléhat. Může se proto stát, že se budete cítit unaveni a bez energie. Vydejte se proto mezi lidi a načerpejte elán právě tam. I když obvykle pro vás společenské akce jsou spíš utrpením, dnes vám jen prospějí.

VÁHY

Rodina a vaši přátele pro vás znamenají všechno. Dokonce víc, než vaše sbírka bot. Nedělá vám problém jím s čímkoliv pomoci a to stejné platí i naopak. Není však na škodu se občas ozvat jen tak. Zavolejte proto dnes svým nejbližším a zeptejte se, jak se jim daří!

ŠTÍR

Ozvěte se někomu, po kom se vám stýská. Co bylo, to bylo. A má smysl se pokusit obnovit zpřetrhaná pouta. I když odhodlat se k akci možná nebude snadné, nakonec budete rádi, že se to povedlo. Můžete si vše vyříkat nebo prostě na vše zapomenout a začít od začátku.

STŘELEC

Vaše činy jsou to, co se počítá. Ne myšlenky a úvahy. Dnešní den o nich totiž není. Spíš by se dal charakterizovat jako plný akce a dobrodružství. Uvolněte se a dopřejte si menší i větší dávku adrenalinu. Dobrá kamarádka bude v tento den dobrým parťákem pro zábavu.

KOZOROH

Zkuste se držet spíš při zemi. Dnes není ten správný den na odvážná prohlášení a demonstrativní jednání. Omezte proto své vystupování na nutné minimum. Mohlo by se totiž stát, že spustíte něco, co by se vám nemuselo líbit. Určitě neuděláte chybu, pokud zůstanete doma.

VODNÁŘ

Dnes máte takové charisma, že cokoliv vyslovíte, to vám všichni rádi splní. Využijte tento dnešní dar ve svůj prospěch. Ale pozor, nezneužívejte ho. Mohl by se totiž snadno obrátit proti vám. Neuděláte chybu, pokud svoji přitažlivost podpoříte hezkými šaty.

RYBY

Stavět zeď mezi lidmi, kteří vás mají rádi, a vámi teď není úplně optimální. Právě naopak. Zrovna dnes totiž budete potřebovat jejich podporu a blízkost. Často totiž pouhá přítomnost může zmírnit splín či stres. Tak se nebraňte a dovolte ostatním, aby vás povzbudili.

BERAN

Dnes na vás čeká mnoho dramat. Naneštěstí se většina z nich schovává a bude těžké se jim vyhnout. Raději se obrňte zenovým klidem a snažte se co nejvíc konfliktů zavčasu uklidnit správným přístupem. Pomůže také, pokud si přibalíte oblíbený parfém, který vás v případě nouze uvolní.

BÝK

Toužíte po extravaganci a avantgardě. Těžko však dnes budete hledat způsoby, jak si ji přinést do života. Dnešní den totiž bude úplně všední. Prostě úplně obyčejný den. Můžete si ho však zpestřit volbou zajímavých bot, doplňků nebo rovnou neobvyklého outfitu.

BLÍŽENCI

Zvědavost je mocná. A dnes vás bude nutit zkoumat úplně všechno. Pokuste se však svou touhu po nových informacích nasměrovat spíš směrem k seberozvoji než k drbům. Zajděte třeba na přednášku nebo workshop a obloukem se vyhněte šťourání do cizích záležitostí.

RAK

Vaše tempo se poslední dobou zvolňuje. Ale to jedině dobře. Do života vám totiž vstoupí jeden nebo dva zajímaví lidé. A ti si zaslouží vaši ničím nerušenou pozornost. Byla by škoda tak neobvyklé setkání uspěchat nebo si jej neužít naplno. Možná se z toho vyvine něco velkého.