Horoskop

28. prosinec 2018


STŘELEC

Také máte občas pocit, že vás někdo, koho skutečně obdivujete, drží zpátky? Dnes to může být pravda. Někdo z přátel nebo příbuzných bude mít pocit, že ví, co je pro vás nejlepší. To však nejlépe víte jen vy a nikdo jiný. Nenechte se manipulovat a žijte si po svém.

KOZOROH

Dnes dostanete od hvězd do výbavy nejen smysl pro styl, ale také schopnost vidět vše jasně. Můžete proto tento den využít k zorientování se v tom, kdo s vámi jen hraje hry a kdo si skutečně zaslouží místo ve vašem srdci. Bez problému vyřešíte i složité emocionální situace.

VODNÁŘ

Jeden z vašich vztahů se dostal do fáze nerovnováhy. Ať už romantický, pracovní či přátelský. Zeptejte se sami sebe, zda od dané osoby dostáváte to, co potřebujete, a jestli to oplácíte. Pokud ne, je čas to začít řešit. Nemusíte se hned hádat, stačí si vše v klidu vyříkat.

RYBY

Najděte si vlastní cestu. Dnes je vaší největší předností schopnost fungovat samostatně. Pokud odhodíte zábrany a budete sami sebou, zažijete nový rozměr svobody. Nedovolte, aby vám někdo diktoval, co máte dělat, nosit či jak se chovat. Buďte svým vlastním pánem.

BERAN

Proberte se všemi výzvami, se kterými se momentálně potýkáte. Pokud je budete ignorovat, sami se určitě nevyřeší. Seřaďte si je podle priorit a termínu. Rozhlédněte se a určete, které problémy můžete proměnit na řešení. Uvidíte, že některé dokážete vyřešit hned.

BÝK

Jsou věci, které vás prostě zasáhnou a nepustí. Není však nutné se trápit sám. Opřete se o kruh milovaných. Ať už vás trápí cokoliv, vždy se najde někdo, kdo vám rád podá pomocnou ruku. Vy však musíte být první, kdo začne o svých pocitech mluvit. 

BLÍŽENCI

I když slavnostní nálada je ve vzduchu, dnes není dobrý den na dopřávání si. Můžete se však probrat svým šatníkem. Uvidíte, že spoustu radostí už máte doma. Zbytečné hromadění věcí vás ke štěstí nedovede. Snad kromě nové kabelky od Prady. Ta není zbytečná nikdy.

RAK

Zvláštní setkání s někým, kdo už nějakou dobu figuruje ve vašem životě, vám připomene, že se poslední dobou dost uzavíráte. Možná ani nevíte, proč kolem sebe stavíte takovou zeď. Zkuste se ozvat pár lidem z okolí a obnovit pouta. I ten nejlepší návrhář kolem sebe potřebuje dobrý tým.

LEV

Dnes rozhodně není čas na stydlivost. Budete mít několik možností získat někoho (nebo něco), po kom už nějakou dobu pokukujete a toužíte. Musíte však sebrat odvahu a ne jen čekat, až se něco stane. Jinak by se totiž mohlo stát, že do hry vstoupí někdo jiný.

PANNA

Jste na důležité křižovatce v životě a už nějakou dobu máte červenou. Je proto pochopitelné, pokud se cítíte nedočkavě a frustrovaně. Vyhněte se dnes však radikálním a riskantním řešením. Raději využijte čas k přemýšlení a ujasnění si priorit. 

VÁHY

Dnes budete odrážet náladu těch, kteří vás obklopují. Vztek, štěstí, smutek, zamilovanost. To vše se na vás ukáže. Může být zajímavé znát pocity ostatních. Očekávejte však, že postupně vás vaše empatie začne zmáhat. Nevadí, pokud zvolíte klidný večerní program.

ŠTÍR

Když vejdete, všichni se za vámi otočí. Vaše mámivá energie dnes dokonale očaruje každého, kdo se k vám přiblíží. A to nemluvě o šarmu. Užijte si tento den a najděte způsob, jak ho maximálně vytěžit. Dnešní den se také maximálně hodí pro třpytivé šaty.