Horoskop

27. září 2018

LEV

Chvilku sem, chvilku tam. Kdo se ve vás má vyznat. I přesto, že schopnost rychle měnit outfity i módní styly může být obdivuhodná, v životě to tak být nemusí. Vaše nestálost a častá změna názorů, dnes obzvlášť výrazná, může vašemu okolí pomalu lézt na nervy. Tak pozor na konflikty!

PANNA

Nesnažte se pořád zachraňovat den! Není vaše povinnosti dělat vše za ty, kteří si nevědí rady nebo pořád něco nestíhají. Na druhou stranu, pokud o to stojí, nabídněte jim radu, případně doporučte zdroj, který jim pomůže vše zvládnout. To zlepší vztahy i vylepší karmu.

VÁHY

Svoboda nebo jistota? To je oč tu běží. Dnes se budete muset rozhodnout, jestli zvolit dobrodružství, při kterém vás nic nezastaví nebo klid a jistotu, ale za určitých kompromisů. Neuspěchejte svá rozhodnutí a pečlivě si zvažte, co je pro vás důležitější. Zbrklost vám dnes nebude slušet.

ŠTÍR

Obklopujte se lidmi, kteří vás někam posunou. Dnes se můžete inspirovat od někoho zajímavého. Můžete třeba vyrazit ven s kamarádkou, která má skvělý styl nebo navštívit besedu s úspěšným módním návrhářem. Učte se, zkoumejte a pak hledejte cestu ke štěstí.

STŘELEC

Dejte si pozor, na to co si přejete. Hvězdy vám dnes přisoudily velkou sílu myšlenek. Snadno by se tak mohlo stát, že se splní i negativní přání, která si pomyslíte ve chvilce vzteku. Nepřejte si proto nic, o čem nejste stoprocentně přesvědčení. Ale novou kabelku Chanel si klidně přát můžete...

KOZOROH

Těsně před tím, než si řeknete, že už další den pod tlakem nezvládnete, přijde úleva. Dnes se můžete těšit na klid a pohodu. Díky svým mimořádným výkonům máte vše hotové a nemusíte nikam spěchat. Právě včas, že? Naordinujte si za odměnu čas s kamarádkami.

VODNÁŘ

Vaše schopnost řešit problémy se ukáže v celé své kráse. Ať už doma nebo v práci, dnes nebude nikdo pochybovat o tom, že právě vy jste ti, kteří pomohou dát vše do pořádku. To je důležitá kvalita, kterou nejeden člověk ocení. Díky tomu se budete cítit příjemně a úspěšně.

RYBY

Náročnost je vaše druhé jméno. Dnes se vám bude těžké zavděčit. Vše vám bude připadat průměrné a nudné. Dejte si však pozor na příliš kritické poznámky. I když podle vás je něčí nápad špatný. Neznamená to, že si nenajde své fanoušky. Haute couture taky není pro každého.

BERAN

Připravte se, že dnes neplatí nic, s čím jste počítali. Díky posunu Měsíce se totiž všechno otočí vzhůru nohama. Ale nebojte se. Vše s přehledem ustojíte. Jen počítejte úplně se vším. Neuškodí, když si přichystáte i slavnostní outfit. Kdo ví, možná přijde pozvání na prestižní událost.

BÝK

Dnes je dobrý den na to, zaměřit se na budoucnost. Je jedno, jestli (zatím) samostatnou, nebo společnou s partnerem. Zkuste se na chvilku zasnít a představovat si, co vás čeká. Svatební róba od Very Wang, svobodné cestování a spousta nezávazných flirtů...Sny totiž pomohou vaší motivaci i morálce.

BLÍŽENCI

Pokud o sobě budete pochybovat, všimne si toho i vaše okolí. Chovejte se proto tak, aby všem bylo jasné, že jste hvězda. A hvězdy neposlouchají trendy, určují je. Dnešní den zasvěťte odvážnosti a originalitě. Neprohloupíte třeba s kouskem z dílny Chatty.

RAK

Trpělivost je vaše silná stránka. Někdy ale i vy musíte umět říct dost. Až vás dnes bude někdo hodinu zdržovat nezajímavým monologem, nebojte se slušně projevit a požádat danou osobu, aby se vyjádřila k věci. Trpělivost hory přenáší, ale čas navíc od ní nedostanete.