Horoskop

27. srpna 2018

LEV

Nenechte se ovlivnit svým strachem. Jsou dny, kdy jsou obavy silnější, než jindy. Třeba dnes. Takže se přestaňte bát a vrhněte se do boje se svými démony. Máte pocit, že nemůžete nosit barevné kalhoty? Najděte takové, které vám budou slušet. Bojíte se v práci navrhnout zajímavý nápad? Strčte strach do příručního zavazadla a pošlete ho na dovolenou.

PANNA

Rychlost není vše. Dnes budete mít tendenci spěchat a vše mít splněno co nejdříve. Nezapomínejte však, že některé věci vyžadují čas. Nechcete přece například po neuváženém nákupu řešit nelichotivou barvu rtěnky. Užívejte si proto den v klidu a beze shonu.

VÁHY

Bilancování máte od jakživa v krvi, Váhy. V každodenním shonu na tento životní aspekt ale zapomínáte. Soustřeďte se však dnes pouze na sebe a rozmýšlejte, zda vám aktuální životní situace vyhovuje, co chcete změnit a jak toho dosáhnout.

ŠTÍR

Možná tomu nebudete věřit, ale je to tak. Tak by se dala shrnout předpověď pro váš dnešní den. Uvidíte, že to, co se zdá nekompatibilní jako hnědá a černá v jednom outfitu, vyjde dnes naprosto famózně. Nebojte se proto riskovat a experimentovat.

STŘELEC

Trpělivost radosti přináší. Možná už dlouho toužíte po novém náramku od Tiffanyho nebo nutně potřebujete nový šátek z Hermés. A dnes je ten pravý den si trochu dopřát a užít si nákupy, Střelci. Budete mít výjimečně šťastnou ruku při výběru a radost vám vydrží i do dalších dnů.

KOZOROH

Nebojte se promluvit nahlas. Často máte tendenci se držet zpátky a řídíte se mottem "Mlčeti zlato”. S tím je ovšem konec. I když zlaté dopňky jsou pořád trendy, nebojte se dát najevo svůj názor a prosadit si jej. Dnešek je k takovým činům optimální, hvězdy vám fandí!

VODNÁŘ

Dejte si pozor na ty, kteří se tváří jako vaši přátele, ale za vašimi zády přemýšleji, jak vám uškodit. Právě takové bytosti vám dlouhodobě ubírají energii, Vodnáři. Přehodnoťte svoje aktuální vzathy a zbavte se těch, kteří vás vyčerpávají. Falešné přátelství je totiž ještě horší než falešná kabelka.

RYBY

Emoce vás dnes zcela vtáhnou do svých vod. Budete vášnivé, výbušné, dramatické a plné energie. Vaše okolí to možná potěší, ale může se stát, že je váš náhlý přísun emocí zarazí. Nedivte se proto, když se naopak budou držet zpátky. Z hlediska módy se však můžete těšit na skvělý look.

BERAN

Dnes vás ovládne ohnivý temperament. Nenechte se jím ale ovládnout a nevrhejte se do zbytečných konfliktů. Raději se místo hádky jděte projít nebo si zacvičte jógu. Svoji výbušnou náladu můžete ilustrovat třeba barevným outfitem. Červená a oranžová budou vaše ideální barvy.

BÝK

Dnes máte silný smysl pro estetiku. Uvolňete se, rozhlédněte se po svém domově a určitě vás napadne spousta vylepšení. Dnes se do nich můžete směle pustit. Jako odměnu za své snažení můžete domů pozvat třeba partu přátel na večer s tapas. Pozitivní zpětná vazba zaručena.

BLÍŽENCI

Soustředění vám dnes pomůže zvládnout velký nápor práce, který jste si na sebe naložily. Pečlivě si rozvrhněte co vás čeká, a uvidíte, že vše nakonec zvládnete bez stresu. Pro příští dny si ale dejte pozor, aby vás nedostihlo vyčerpání. Raději se věnujte své rodině a naordinujte si ditgitální detox.

RAK

I přesto, že samy určitě nejlépe víte, co vám sedí, poslechněte čas od času i svoje nejbližší. Třeba partnera nebo kamarádku. Myslí to s vámi dobře a uvidíte, že i jejich rady vám mohou velmi prospět. Naslouchejte a otevřeně vnímejte rjejich rady a tipy. Třeba zjistíte, že ty staré zavinovací šaty od Diane Von Furstenberg do koše ještě zdaleka nepatří.