Horoskop

26. října 2018

LEV

Dnes se vám dostane elánu k novým projektům a výzvám. Pustíte se do nich s plnou vervou a úspěšně je nastartujete. Také se vám podaří splnit všechny úkoly a ušetřit i nějaký čas navíc. Na druhou stranu, potká vás i mírná bouřka v oblasti vztahů. Ale večer už bude vše v pořádku.

PANNA

Čekáte na čerstvý začátek? Dnes je vaše příležitost. Můžete obrátit list a pustit se do nových plánů. Vyvarujte se však nepromyšlených činů. Ty se totiž na začátku často zdají jako úžasné, nakonec vám však zbydou oči pro pláč. Raději si plnění snů rozdělte do několika fází.

VÁHY

Pochybnosti vás mohou zabrzdit. Dnes se ponoříte do sebe a budete přemýšlet, zda je váš život takový, jaký chcete. Nezapomeňte se však podívat na celou situaci s odstupem. Konflikt s partnerem neznamená, že je váš vztah v troskách. Stejně tak vás jeden módní přešlap neposune do módního pekla.

ŠTÍR

Zatoužíte po intimitě. Je jen na vás, zda zvolíte večer s partnerem či o samotě. Vyhněte se však akcím, kde je hodně lidí. Ty by vás mohly jen stresovat. Prospěje vám procházka v přírodě či maratón romantických komedií s kamarádkou v teple domova.

STŘELEC

Připravte se na konflikt. Ačkoliv se sporům a hádkám zpravidla obloukem vyhýbáte, dnes se do jednoho dostanete. Příčinou mohou být lidé, kteří se tváří jako vaši přátele, ale v momentě, kdy není po jejich, stropí velkou scénu. Takovým se raději vyhněte.

KOZOROH

Dnes se budete cítit především pohodlně. Ať už se pustíte do čehokoliv, nic vás nevyvede z míry a se vším si hravě poradíte. I když vás hvězdy budou zkoušet různými překážkami. Nemusíte se proto bát ani náročnějších úkolů. Svůj dobrý den podpoříte i outfitem, ve kterém se cítíte dobře.

VODNÁŘ

Dnes vám poloha hvězd pomůže dosáhnout optimální harmonie mezi přílišným projevováním emocí a odtažitostí. Díky tomu se můžete těšit na příjemný čas strávený s vašimi blízkými. Klidně si naplánujte rodinnou večeři či romantický večer ve dvou. Obojí vás naplní dobrou náladou.

RYBY

Jste nejistí, jak se vyvrbí váš vztah či budoucnost v aktuální práci? Možná je to proto, že vysíláte nejasné signály. Chvíli to vypadá, že si jen hrajete, vzápětí se tváříte, že toužíte po celoživotním závazku. Pozor, názory se nedají střídat tak rychle, jako módní styly.

BERAN

Obvykle se vám nestává, že byste ztratili motivaci. Dnešní konstelace hvězd však napovídá, že právě tento problém vás dnes potrápí. Zkuste si v klidu sednout a sepsat si vaše velké i malé sny. Díky tomu si ujasníte, proč děláte některé věci a proč byste u nich měli vydržet.

BÝK

Zasáhnou vás Amorovy šípy. Ale bohužel ne zcela správně. Dnes vám hrozí, že se bláznivě zamilujete. Není však jisté, zda bude vaše láska opětovaná. Nesmutněte, nová kabelka od Fendi vás bude jistě milovat bezpodmínečně a věčně. A časem se jistě dostaví i romance jako z filmů.

BLÍŽENCI

Dnešní den patří vztahům. Ať už těm romantickým, pracovním nebo třeba přátelským. Najděte si čas a stravte ho s osobou, na které vám hodně záleží a vždy tu pro vás. Je fér jejich lásku a pozornost také oplatit a pokud to bude potřeba, i pomoci. Jedině tak své vztahy udržíte.

RAK

Ponořte se do své třinácté komnaty. I přesto, že vás její návštěva děsí, dnešní den je vhodný na překonávání strachů. Zamyslete se nad svými obavami, trápeními a tajemstvími. Následně se jich zkuste zbavit. Uvidíte, že i když to možná nebude příjemné, nakonec se vám uleví.