Horoskop

26. prosinec 2018


STŘELEC

Někdy věci nevyjdou tak, jak jsme plánovali. To není důvod ke stresu či panice. Berte změny v plánech jakou nevyhnutelnost, která vám může přinést i něco dobrého. Třeba díky tomu získáte lepší pracovní příležitost nebo potkáte lásku svého života.

KOZOROH

Co můžete ztratit? Hvězdy se třesou v naději, že konečně necháte jít věci z minulosti a zaměříte se na nové sny, nové cíle a cesty. Můžete očekávat nejistotu a naplnění obav. Nakonec však zjistíte, že jste se celou dobu báli úplně zbytečně. Vše dobře dopadne.

VODNÁŘ

Den plný zvláštností. Ačkoliv dostáváte samé dobré zprávy, nedokážete se radovat. Spíš začnete přemýšlet, zda jste se rozhodli správně a vaši mysl zahltí obavy. Nedejte se. Hvězdy praví, že vás čeká dobrodružství, které vám bude velkým přínosem. Tak ho nepropásněte.

RYBY

Nejdřív únava, pak spousta energie. Čeká vás únavný den, pravděpodobně se budete cítit bez nálady a motivace. Večer vám však nepříjemné chvíle bohatě vynahradí. Svolejte nejlepší kamarádky a vydejte se do společnosti. Můžete se těšit na spoustu zábavy.

BERAN

Snažte se splnit svoje povinnosti co nejdřív a zbytek dne si můžete užívat. Odkládáním nic nezískáte, spíš naopak. Rozdělte si práci na malé cíle a kousek po kousku je vyřešte. Myslete na to, že čím dřív budete mít hotovo, tím dřív můžete vyrazit třeba na kosmetiku.

BÝK

Nejste jediní, kdo vám dokáže porozumět. I když je nejlepší spoléhat především na sebe, občasná pomoc je vítána. Obzvlášť dnes. Nikdo vám však nemůže podat ruku, pokud si necháte všechna svá trápení pro sebe. Nebojte se někomu svěřit a otevřít. 

BLÍŽENCI

Až budete večer ležet v posteli (jestli to vůbec dnes stihnete), budete na tento den vzpomínat jako na neobvyklý. Ve vaší hlavě se to hemží inovacemi všeho druhu. Možná máte nápad na nový outfit nebo proměnu bytu. Neodhazujte své odvážné nápady jen tak. Najděte cestu, jak je realizovat.

RAK

Taky máte pocit, že se poslední dobou ve vašem životě vše nějak protahuje a neustále odkládá? Dnešní den nebude žádnou výjimkou. Možná čekáte na nové šaty z internetu či na zprávu od někoho blízkého. A stále nic. Neztrácejte ještě trpělivost. Vše se brzy spraví. 

LEV

Je pravděpodobné, že ve vašem životě nastane nějaký tlak. Možná pořád víc a víc cítíte, že si potřebujete vážně promluvit s partnerem či kamarádkou. Dejte si však pozor. Pokud budete příliš tlačit na pilu, věci se mohou ještě víc pokazit. Vyjádřete své potřeby v klidu a s pochopením pro ostatní.

PANNA

Normálně máte tendenci spíš prokrastinovat a nechávat věci na poslední chvíli. Dnes to bude přesně naopak. Probudíte se a hned vás zavalí chuť se pustit do práce. Využijte přívalu energie na maximum a klidně si udělejte práci i dopředu. Bude se to hodit!

VÁHY

Dnes možná budete mít trochu potíže kontrolovat emoce. Obzvlášť v odpoledních hodinách. Je to pochopitelné. V poslední době toho máte hodně a nikdo nedokáže odolávat stresu věčně. Zkuste však do svých záležitostí nezatahovat ty, kteří s nimi nemají nic společného.

ŠTÍR

Vyjděte ven a hýbejte se! Pokud máte možnost, využijte svátku a zůstaňte co nejvíc venku. Je jen na vás, zda se obklopíte někým, v jehož přítomnosti je vám dobře, nebo zůstanete sami se svými myšlenkami. Načerpejte novou energii a sledujte vše kolem sebe.