Horoskop

25. září 2018

LEV

Je na čase vrátit se zpátky do formy! Díky mimořádné úrovni disciplíny, kterou vám dnes přihrály hvězdy, je tento den optimální ná nová předsevzetí. Třeba se zapište na kurzy sebeobrany nebo burlesky. Stanovte si jasný cíl a nepovolte ve snažení dokud ho nedosáhnete!

PANNA

Jak jste na tom s balancováním volného času a práce, Panny? Možná jste si toho ani nestihly všimnout, ale už nějakou dobu dáváte přednost spíš tomu volnému času. Nalaďte se dnes na pracovní vlnu, třeba v šik kostýmku, a ukažte všem, že svou práci berete vážně.

VÁHY

Snažíte se, aby do sebe všechno zapadalo a nikdo nebyl nešťastný. To vás dlouhodobě vyčerpává. Naštěstí vás dnes díky poloze hvězd čeká den, kdy se konečně uvolníte a trochu vydechnete. Vypněte starosti a užijte si chvíle jako obletovaná královna. Prospěje vám to.

ŠTÍR

Staré lásky nerezaví. Pokud je ve vašem životě někdo, s kým jste časem ztratili kontakt, dnes je dobrá příležitost navázat tam, kde jste minule přestali. Nebo si prostě jen zavolat a příjemně popovídat. Rozhodně to ale příliš dlouho neodkládejte. 

STŘELEC

Na strach dnes není vůbec místo. Riskujte, zkoušejte, testujte. To je hvězdné doporučení pro dnešní den. Pokud vás strach brzdil, dnes to nedovolte. Prostě ho vytlačte z hlavy a užívejte si zábavu. Nejspíš nakonec zjistíte, že nebylo vůbec čeho se bát. Zkuste také neobvyklý outfit nebo účes!

KOZOROH

Je po vás vysoká poptávka! Ale skutečně, vaše společenská hvězda dnes bude na výsluni. Můžete očekávat, že telefon bude neustále vyzvánět a každý bude chtít alespoň na chvilku u vás. Užijte si to a sbírejte kontakty. Možná se vám budou časem hodit.

VODNÁŘ

Coco Chanel říkala, že ten, kdo chce být nenahraditelný, musí být unikátní. Zaměřte se proto tedy na věci, která vás dělají jedinečné. A ty ještě vylepšete. Možná jste jediný člověk, který v práci ovládá exotický jazyk. Nebo máte oko pro design. Tak jako tak, ať o tom každý ví!

RYBY

Technologie vás dnes budou až zázračně poslouchat. Jakobyste přes noc získali možnost jim promlouvat do duše. Využijte tento den, vytáhněte telefon a kouzlete na svém telefonu nádherné fotky jako nikdy před tím. A pak s nimi šup na Instagram. Svůj dnešní mood můžete doladit třeba futuristickým outfitem!

BERAN

Rozpory na obzoru. Naštěstí se nemusíte obávat žádných hádek s vašimi milými. Po této stránce bude vše v pořádku. To jen vaše hlava se nějak nemůže dohodnout se srdcem, co je vlastně nejlepší. Díky tomu se budete cítit zmateně a trochu i unaveně. Hlavně zachovejte klid a uvidíte, že zítra bude lépe.

BÝK

Tedy, ve vás se dnes nevyzná snad ani telepat. Od rána máte tendence vysílat různé signály. Chvilku to vypadá, že bude vše v pořádku a v zápětí zuříte. To může být pro vaše okolí krajně stresující. Není nic špatného na to, když vyměníte kostýmek za pyžamo a budete pracovat v klidu doma.

BLÍŽENCI

Možná až moc necháváte okolí, aby vás ovlivnilo. Oblečení máte podle posledních trendů a rad. I Gianni Versace ale věděl, že móda není o trendech. Váš styl by měl vyzařovat vaši unikátnost. Zkuste se dnes zaměřit na sebe a vybrat si outfit zcela podle sebe. Uvidíte, že neuděláte chybu!

RAK

Vaše dnešní přitažlivost je na maximální úrovni. Díky hvězdám bude tento den ve znamení sexuální energie. Jak ji využijete, to je jen vás. Můžete si užít trochu nezávazného flirtování nebo se naopak vydat hledat nový objev. Neprohloupíte s rudou rtěnkou nebo šaty.