Horoskop

25. prosinec 2018


STŘELEC

Vztahy jsou vrtkavé (zhruba stejně jako jehlové podpatky na kočičích hlavách), ale zároveň mohou znamenat jistotu do budoucnosti. Není to však jen tak. Každý vztah, ať už přátelský, či romantický, vyžaduje pozornost a hodně kompromisů. Zvládnete to?

KOZOROH

Dnes neočekávejte příliš velké soustředění a nasazení. Vaše mysl bude každou chvíli utíkat k rodinným hodnotám. Uvědomíte si, že už je to dlouho, co jste navštívili příbuzné. Pokud to alespoň trochu jde, zkuste to dnes na svátky dohnat a potěšit je návštěvou.

VODNÁŘ

Marnivost je občas dobrá! Jsou dny, kdy hloubáte nad problémy celého světa a nad tím, jak je změnit. A někdy jen toužíte po nové kabelce od Prady nebo nových kozačkách. Nevyčítejte si to. Každý občas potřebuje trochu nakupovací terapie. Obzvlášť když je s kamarádkou.

RYBY

Láska není daleko. Dnes se může snadno stát, že nad někým z vašeho blízkého okolí začnete přemýšlet úplně jinak. A to je úplně v pořádku. Láska se může schovávat mezi přáteli i v práci. Ujistěte se však, že víte, co děláte. Aby z toho nakonec nebyla trapná situace.

BERAN

Dnes na vás vaši milovaní budou klást vysoké nároky. A nebude vůbec lehké jim vyhovět. Možná se nakonec budete cítit frustrovaně, vyčerpaně. Najděte si na večer nějakou kreativní a zábavnou práci. Ta vám pomůže odreagovat se a přijít na jiné, příjemnější myšlenky.

BÝK

Vaše mysl vás dostane daleko. Dnes budete sklízet úspěchy hlavně za svou inteligenci a schopnost rychle uvažovat. Celkově se můžete těšit na záplavu komplimentů a radostných zpráv. Může se stát, že i taková pozitiva vás ve velké míře nakonec unaví. Večer proto zvolte spíš odpočinkový.

BLÍŽENCI

Dnes se pohroužíte do vzpomínek a nostalgické nálady. Je v pořádku si čas od času prohlédnout staré fotky, prolistovat už dávno zapomenuté časopisy. Ale nedovolte, aby minulost zastínila přítomnost a budoucnost. Co bylo, to už nezměníte. Co bude, to ještě můžete.

RAK

Vše půjde hladce. Možná až moc. Dnes to vypadá, že se ani nebudete muset příliš snažit, i přesto vás čeká velmi příjemný a úspěšný den. Je proto možné, že absence adrenalinu a mírné dávky stresu vám trochu začne chybět. Ideální den na to vyzkoušet něco nového.

LEV

Dopřejte svému tělu po vánočních stresech VIP péči. Je to sice hlava, která vás žene za štěstím, ale pokud nebudete v dobré kondici, moc si ho neužijete. Hvězdy vás dnes varují, že vám hrozí zdravotní potíže. Zkuste se proto nechat víc hýčkat a dopřejte si přiměřené množství odpočinku.

PANNA

I kdybyste se dnes rozhodli, že za 24 hodin stihnete navrhnout i ušít celou kolekci a ještě naplánovat přehlídku, dalo by se tomu věřit. Cokoliv dnes potřebujete splnit, vám nebude dělat problém. Zastavit vás může jen zrada od někoho, komu důvěřujete. 

VÁHY

Větší perspektiva je klíč k úspěchu. Zkuste se na celý život podívat z různých úhlů pohledu. Možná se o sobě dozvíte překvapující věci. Využijte dnešní den k bilancování uplynulého roku. Zároveň už můžete začít plánovat novoroční předsevzetí.

ŠTÍR

Zdá se, že jsou všichni spokojeni. Kromě vás. Pořád přemýšlíte, co jste udělali špatně, a zbytečně rozebíráte vlastní chyby. Zbytečně. Zaměřte se dnes na vlastní ocenění. Co na sobě máte rádi? Určitě zjistíte, že pozitiv je mnohem víc než negativ.