Horoskop

25. listopad 2018


ŠTÍR

Vše si řádně ověřte. Hvězdy si s vámi dnes budou zahrávat, a tak je možné, že dojde k nejednomu nedorozumění. Před tím, než budete obhajovat nový nápad partnerovi či něco doporučovat kamarádkám, udělejte si čas na prověrku faktů a informací. Jde přece o vaši pověst.

STŘELEC

Dnes o vás hvězdy mluví jako o módní ikoně. Budete zářit za všech okolností. Nemusíte se bát žádného faux-pas či přešlapu. Navíc se vám dnes bude výjimečně dobře dařit v oblasti kreativity a estetiky. Možná je čas na výměnu šatníku či výběr vánočních dárků.

KOZOROH

Chaos nad chaos. Dnes vás hvězdy zahrnou zmatenými signály. Chvíli to bude vypadat, že na vás zanevřely, o hodinku později zase budete v jejich přízni. Nenechte se tím vykolejit a jděte se si za svými cíly. Ať už menšími, nebo velkými. Díky tomu si udržíte čistou hlavu.

VODNÁŘ

Dopřejte všemu svůj čas. Ani ten nejskvělejší návrhář ( třeba Karl Lagerfeld) nenavrhne celou kolekci za jeden jediný večer. Jsou věci, které prostě musí uzrát. Tak se nestresujte, pokud teprve čekáte na svou můzu. Časem se zaradujete i vy. Nesmíte to však vzdát.

RYBY

Je rozdíl mezi sebeobranou a zbytečně defensivním chováním. Dnes vám někdo bude chtít předat zpětnou vazbu, která možná nebude příjemná, ale může vám velmi pomoci. S dnešní konstelací hvězd by to ve vás však mohlo vyvolat spíš vztek. Nerozčilujte se zbytečně a berte kritiku jako příležitost.

BERAN

Dnes budete toužit po pozornosti a obdivu někoho, kdo za to vůbec nestojí. I když žádný důvod k oblečení hezkých šatů není špatný, netrapte se, pokud vaše snahy nepadají na úrodnou půdu. Brzy se dočkáte někoho, kdo vás ocení za všech okolností. Takový člověk stojí za vaši pozornost.

BÝK

Jak je to dlouho, co jste si našli čas na své koníčky a věnovali se něčemu, co vás skutečně baví? Už uběhlo dost dní, co? Dnes vás zastihne velká vlna kreativity a zatoužíte zase vzít do ruky foťák nebo třeba nějaké látky a vytvořit něco skvělého. Vzhůru do toho!

BLÍŽENCI

Nezapomeňte si dnes přibalit do kabelky pilulku na uklidnění. Klidně v podobě tabulky čokolády nebo oblíbené vůně. Budete se totiž zabývat nepříjemnými starostmi a hrozí vám, že snadno sklouznete ke stresu a tenzi. Cokoliv vám pomůže se na chvíli uvolnit se bude hodit.

RAK

Vydejte se na průzkum. Dnešní den by se podle hvězdného uskupení měl nést v duchu objevování nových věcí. Právě napjetí i nadšení z něčeho nepoznaného vás vnitřně naplní a dodá energii, na kterou čekáte. Nemusíte hned odlétat za exotikou. I kolem vás je spousta neobjeveného.

LEV

Hvězdy přejí lásce. Když už vás nezahřeje slunce, může vás hřát alespoň šik kabát od Burberry nebo pocit, že doma čeká někdo, kdo vás miluje. I tak se vám do dnešního dne může vkrást lehká náladovost. Bude proto těžké vás odhadnout a něčím nenaštvat.

PANNA

Hvězdy vás dnes budou šetřit. Radí vám však, abyste se vyhli papírování a různým byrokratickým povinnostem. Je totiž pravděpodobné, že nepadnou na úrodnou půdu a zbytečně vás zdrží. Získaný čas tak můžete využít třeba na kosmetiku a manikúru. Na tom není nic špatného.

VÁHY

V poslední době vám hlavu motala láska, touha po dobrodružství (a nové kabelce od Yves Saint Laurent). Na práci už mnoho prostoru nezbývalo. Dnes však hvězdy předpovídají, že znovu objevíte svou cílevědomost. Tak si vyhrňte rukávy a pusťte se do práce (i když je neděle). Výborné výsledky na sebe nenechajídlouho čekat.