Horoskop

24. únor 2019

RYBY

Dnes by se vám mělo dařit. Jediný problém můžete mít se svými nejbližšími. Možná vám budou vyčítat přílišnou sebestřednost, možná vás nečekaně navštíví rodiče partnera, možná něco jiného. V každém případě nebude na škodu se obrnit trpělivostí a nadhledem. 

BERAN

I přes možné patálie v práci by dnešek mohl být ve znamení milých setkání s přáteli a oboustranně výhodných dohod. Hvězdy naznačují, že dnes vám to bude pálit a nápad bude stíhat nápad. A jak to tak vypadá, nebudou to nápady ledajaké. O zábavu by při nich neměla být nouze.

BÝK

Dnes se budete věnovat především odpočinku a relaxaci. Můžete-li, ukliďte se někam do ústraní a dělejte věci, které jsou příjemné jenom vám, a nenechte se nikým cizím rušit. Dopřát si také můžete dobré jídlo a pití. Parádně si tak odpočinete a do nového týdne budete plní sil.

BLÍŽENCI

Neděle bude ve znamení svádění. Máte-li partnera, připravte mu nějaké překvapení, pokud jste nezadaní, vyrazte někam do společnosti. Věci zásadního charakteru raději neřešte. Nikam by to nevedlo.

RAK

Neděle pro vás bude jako stvořená k předvedení kulinářských dovedností. Bez milosti vyžeňte všechny z kuchyně a předveďte jim, jak se má správně vařit. Budou jistě příjemně překvapení. 

LEV

Neděle pro vás bude velmi příjemným dnem. Možná klidným, nebo naopak velmi aktivním. Bude to prostě tak, jak si to sami nastavíte. Pokud nic zásadního nemusíte, tak se do ničeho nehrňte.

PANNA

Jak to tak vypadá, budete dnes tvořiví. Stačí se nad sebou zamyslet a také nad tím, co potřebuje váš partner, trochu se překonat a vyjít mu vstříc. Budete mile odměněni.

VÁHY

Pokud jste ještě neviděli Favoritku, máte dnes šanci to napravit. Někteří z vás se pustí do umělecké tvorby sami, ti ostatní mohou vyzkoušet domácí zdroje – televizi, knihu, Netflix. S prací to dnes rozhodně nepřehánějte.

ŠTÍR

Možná se budete zamýšlet nad svým zdravotním stavem a kondicí obecně. Moc dobře víte, že je nejvyšší čas začít něco dělat. Projděte si své stravovací návyky, naplánujte změny ve stravování a dostatek pohybu.

STŘELEC

Pokud se vám sezonní choroby vyhýbají, bude dobré neusnout na vavřínech. Dlouhé procházky a dostatek vitaminů budou skvělou prevencí. A co teprve sauna nebo dvouhodinová olejová masáž!

KOZOROH

Nejspíš si dnes uvědomíte, že vás vaše práce sice nadmíru uspokojuje, ale také omezuje a brzdí. Naštěstí máte pár dobrých přátel, kteří jsou vždy ochotni naslouchat a pomoci. Nebojte se je oslovit.

VODNÁŘ

Pokud jste si přes týden nebo včera naordinovali klid, dnes nejspíš zvolíte naprostý opak. Možná se hned ráno vrhnete na revizi šatníku, ale pravděpodobněji vyrazíte rovnou na nákupy a skvělý oběd.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM