Horoskop

24. listopad 2018


ŠTÍR

Jsou věci, které zní víc než snadně, ve skutečnosti ale realizace není vůbec jednoduchá. A takových vás dnes potká hodně. Důležité proto bude neztratit sebedůvěru a chuť se se vším popasovat. Hledejte způsoby, jak dosáhnout svého a zároveň potěšit ostatní.

STŘELEC

Tvrdohlavost není hit podzimní sezóny. Pokud zjistíte, že jste se v něčem mýlili, nebojte se to přiznat. Ani skálopevné trvání na jediném způsobu vám nesluší. Naslouchejte ostatním a snažte se hledat společné body, díky kterým budete všichni spokojení. Svět se přece netočí jen kolem vás.

KOZOROH

Dnes to úplně optimální nebude. Záležitost, která vám přijde jako splněný sen, se během chvilky změní v úplný horor. Buďte proto připraveni včas změnit kurz a získat z nepříjemné situace alespoň něco pozitivního. Důležité je v pravou chvíli poznat, že by bylo lepší vycouvat.

VODNÁŘ

Jsou věci, které ani divoké nákupy nezlepší. I přesto, že se tomu těžko věří. Dnes je možné, že se budete cítit absolutně pod psa. Čím víc se ji budete snažit rozehnat, tím horší to bude. Jsou věci, které je zkrátka a dobře potřeba přečkat. Brzy bude lépe.

RYBY

Netrvejte tolik na své pravdě. Jasně, se nejdál dojde, ale to i na botách od Blahnika. Jste známí pro svůj ostrovtip a bezbřehou upřímnost. Někdy je ale fajn myslet trochu diplomaticky a snažit se říct věci decentně. Díky tomu nebudete lhát, ale ani nikomu neublížíte.

BERAN

Stejně jako konfety se kolem vás budou hemžit dramata všeho druhu. Každý kolem vás dnes dostává dobré zprávy, jen vy se musíte řešit otravné konflikty kvůli drobnostem. Nedovolte, aby vás pohltila závist. Přejte ostatním a brzy bude přáno určitě i vám. 

BÝK

Nejste náhodou mistr vyjednavač? Dnes dokážete přesvědčit i horu, aby přišla dobrovolně k vám. Bude se vám dařit dojednat zajímavé obchodní příležitosti i smířit kamarádky, které se v poslední době hádají. Pak to můžete společně oslavit a užít si hezký večer.

BLÍŽENCI

Dnes se vám dostane cenné životní lekce. Možná si připomenete, že příliš výhodné nabídky nebývají úplně to nejlepší. Nebo že zášť k nepřátelům vás šťastnější neudělá. Každá nová zkušenost se však počítá, tak dnešní den přijměte radostně a s úsměvem. 

RAK

Váš názor je důležitý. Nenechte se dnes převálcovat hlasitými kolegy a nesmělost či skromnost vyhoďte rovnou z okna ven. Zasloužíte si mít možnost říct, co máte na srdci. Nemusíte se bát, že byste řekli něco špatně. Hvězdy vám dodají potřebnou výřečnost.

LEV

Podzimní zamračené počasí vás zahalí do smutku, otrávenosti a únavy. Nic moc dobrého. Hrozí, že pod tíhou dnešních emocí budete výbušnější než obvykle. To by mohlo vyústit v několik nepříjemných konfliktů, které dnes rozhodně nepotřebujete. Snažte se jim vyhnout.

PANNA

Neváhejte. Zdlouhavé rozhodování vám dnes přinese jen neštěstí. Pokud u každého rozhodnutí strávíte skoro mládí, hrozí, že vám radost ukradne někdo, kdo si se seznamy pro a proti moc hlavu neláme. Nechte se vést intuicí a mějte svou váhavost na uzdě. 

VÁHY

Dnešní den bude všelijaký, rozhodně však ne všední. Cokoliv, co bude exotické, neznámé a mimo vaši komfortní zónu vás bude lákat a vy jen těžko odoláte. Pokud ještě nemáte žádné konkrétní plány na tento den, tím lépe. Můžete se rozhodovat spontánně a podle situace.