Horoskop

23. září 2018

LEV

Impulzivnost je vaše dnešní nejlepší kamarádka. Většinu času vše pečlivě plánujete a promýšlíte. Ale dnes ne. I když se to může zdát děsivé, dopřejte si trochu spontánnosti. Třeba se naslepo vydejte na výlet nebo bez ostýchání oslovte někoho, kdo se vám líbí. Nebudete litovat.

PANNA

Může se zdát, že i když pracujete o sto šest, výsledky se ne a ne dostavit. To může být frustrující. Zkuste si ale tuto situaci nevylévat na svém okolí. Raději se obrňte trpělivostí a hledajte radost i v malých posunech kupředu. Pokud nepolevíte, přijde i odměna.

VÁHY

Přestaňte se zabývat minulostí. Stejně jako módní domy jdou s každou novou kolekcí dál a dál, i vy musíte nechat odejít svoje bolesti z předchozích let i měsíců. Zaměřte se na současnost a naplno si ji užijte. Stesky po dnech minulých už dávno nejsou v kurzu.

ŠTÍR

V poslední době jste se drželi spíš zpátky. Jak v oblasti stylingu, tak v práci a osobním životě. Dnes se ale konečně uvolníte a posunete o kus dál. V práci se nebojte si dát velké cíle. Odpoledne pak můžete vyrazit na hon za outfitem, který vás rozzáří.

STŘELEC

V tom všem spěchu nemáte moc čas na svoji kreativní stránku. Dnes se to ale změní. Díky hvězdám vás pohltí vášeň a potřeba se nějak umělecky vyjádřit. Dopřejte si to. Je jedno, jestli se rozhodnete malovat obraz nebo se pustíte do návrhu extravagantních šatů. Cokoliv vás bude bavit je skvělé.

KOZOROH

V poslední době máte tendenci vše zpochybňovat. Tichý hlásek ve vaší hlavě neustále klade otázky, zda je pro vás něco dostatečně dobré. To vás neustále znervózňuje a kazí vám náladu. Díky hvězdám se však situace dnes otočí a užijete si konečně klid a sebejistotu.

VODNÁŘ

Už vám dnes někdo řekl, že z vás vyzařuje pozitivní naladění? Ne? Ale je to tak. Už od rána jde všechno sametově hladce. Na první pokus se vám povedlo vybrat neobyčejný outfit, v práci vám taky žádné větší komplikace nehrozí. Prostě příjemný den, který stojí za úsměv.

RYBY

Podzimní počasí a dnešní pozice hvězd vás uvrhne do hlubších myšlenek. Nebojte se do nich ponořit. Možná nenajdete jasnou odpověď, ale i samotné přemýšlení vás může navést na cestu k úspěchu. Dobře vám bude třeba v přírodě, při cvičení jógy nebo u jiné relaxační činnosti.

BERAN

V poslední době se toho na vás ze všech stran valí víc než dost. I když se svými problémy nechcete nikoho zatěžovat, není nic špatného čas od času požádat o pomoc. Delegujte co se dá a hledejte, jak zjednodušit pracovní procesy. Oceníte to nejen vy, ale i vaši kolegové.

BÝK

Vaše charisma je výraznější než červené podrážky na botách Christiana Louboutina. I když se tak možná necítíte, všichni, kteří vás dnes potkají, mají na mysli jen jediné - okouzlující. Pokud váš dnešní dar doplníte úsměvem a vstřícností, budete za absolutní královnu.

BLÍŽENCI

Je čas na úklid! Nemusíte hned vytahovat čistící prostředky, nebojte. Máte ale v hlavě a na stole mnoho projektů a rozdělaných nápadů. To vám brání v soustředění a v dosažení úspěchu. Zkuste se zaměřit jen na jednu věc a dotáhnout ji až ke zdárnému konci. Hvězdy vám napoví, která by to měla být.

RAK

Ve vztahové oblasti se vám moc nedařilo. Dnešním dnem se to však celé zlepší. Jako by se to napětí mezi vámi a kamarádkou nebo sestrou náhle rozplynulo. Užijte si to a bavte se. I přesto by však bylo dobré potíže neignorovat a v klidu si je vysvětlit. Vyhnete se neshodám v budoucnu.