Horoskop

22. září 2018

LEV

Podle Karla Lagrferda sice máte nosit oblečení ve velikosti, kterou chcete nosit, ne kterou máte. Není ale potřeba to brát úplně doslova. Udělejte si dnes čas na svůj šatník a proberte se každým kouskem. Vyjadřuje vaši osobnost a sedí vám? Pak si jej nechte. Pokud ne, pryč s ním.

PANNA

Hvězdy vás dnes obtěžkají zvýšenou dávkou nervozity a chaosu. Správná organizace času i prostoru kolem vás vám snadno pomůže zorientovat. Uvidíte, že jakmile si uděláte jednoduchý systém v šatníku nebo třeba na pracovním stole, brzy ucítíte pozitivní změny a klid.

VÁHY

Dnešní den nebude úplně dokonalý.  Ale váš outfit být může. Hezké oblečení, ve kterém se budete cítit božsky, vám pomůže překonat nesnáze i věci, ze kterých máte obavy. Proto si dnes dejte při oblékání extra záležet. A pokud ten pravý outfit nevlastníte, vzhůru do obchodů.

ŠTÍR

Je na čase nahodit ty nejhezčí koktejlky od Chanelu a vydat se do víru okouzlujícího města. Dost bylo sedění doma. Single Štíři dnes mají šanci najít svého osudového partnera. Vy zadaní ale nezoufejte, návštěva tanečního klubu je zábavná a sexy i s partnerem.

STŘELEC

Coco Chanel říkala, že ten, kdo chce být nenahraditelný, musí být unikátní. Zaměřte se proto tedy na věci, která vás dělají jedinečné. A ty ještě vylepšte. Možná jste jediný člověk, který v práci ovládá exotický jazyk. Nebo máte oko pro design. Tak jako tak, ať o tom každý ví!

KOZOROH

Malé, ale milé. Nepřehlížejte něco, jen proto že to není obrovské. I drobné detaily na vašem outfitu jej mohou pozvednout na úroveň světových módních ikon. Stejně tak nepatrné změny ve vašem životě ho mohou zásadně zlepšit. I krátká procházka do práce se pozitivně promítne na vaší kondici.

VODNÁŘ

Dnešní postavení hvězd by mohlo přinést nepohodu do jinak příjemného dne. Možná někdo z rodiny utrousí necitlivou poznámku nebo se nepochopíte s partnerem a vznikne z toho konflikt. Zkuste se ale na věci podívat věcně a brát vše trochu s nadhledem. Večer už bude vše v pořádku.

RYBY

Samochvála nepatří mezi podzimní trendy. I když toužíte po tom, pochlubit se s novými kozačkami nebo pracovním úspěchem, nezapomeňte, že všeho moc škodí. Dejte proto pozor, aby vaše sdílení radosti nebylo vnímáno jako nezdvořilé vychloubání. Kdo ví, co trápí osobu, které se svěřujete.

BERAN

Babí léto je časem, kdy většina lidí bere svoje normální návyky volněji. Na návštěvu fitcentra nebo kosmetiky není přes nabitý program čas. Už by ale bylo vhodné se vrátit ke zdravějšímu přístupu k životnímu stylu. Hvězdy vám k tomu poskytnou potřebnou disciplínu.

BÝK

Možná už se něco rýsuje, možná vás to ještě ani nenapadlo. Dnes je jako stvořený pro změnu. Určete si jednu věc, se kterou nejste úplně spokojeni a řešte ji. Možná je na čase změnit účes, najít si zajímavější práci nebo se odhodlat a protřídit garderóbu. Prostě to udělejte!

BLÍŽENCI

Volný den přišel jako na zavolanou, že? I když máte pokušení neustále kontrolovat pracovní e-maily, naordinujte si dnes maximální odpočinek. Můžete dohnat čas strávený s rodinou nebo se po dlouhé době věnovat sobě. Ať už toužíte po čemkoliv, dnes si to dopřejte a vychutnejte.

RAK

Nový svetřík v jednom butiku, šik psaníčko v dalším a takto pořád dokola. I když víme, že nakupování je nejlepší lék proti čemukoliv, dejte si dnes pozor na svoji útratu. Zkontrolujte svoje finance a určete si, kolik můžete za nákupy dát, aby vás to nezničilo.