Horoskop

22. srpna 2018

LEV

I když se těžko loučíte se starými kousky, dnes je ten správný čas, milí Lvi. Proberte pečlivě svůj šatník a všechny kousky, které už vám 100% nesluší, vyhoďte nebo darujte na charitu. V rámci očisty to celé můžete udělat i se svými vztahy. Někdy je prostě potřeba se rozloučit s tím, co už nám nedělá radost nebo nesedí. A ten den pro vás právě nastal.

PANNA

Nových kousků do šatníku není nikdy dost. I když skromnost je šlechetná vlastnost, dnešek vám z hlediska nákupů hraje maximálně do karet. Dovolte si proto trochu utrácet a zároveň dopřejte své skříni čerstvý vzduch. Štěstí na skvělé objevy i smysl pro kombinování starého s novým, vás bude provázet i v dalších dnech.

VÁHY

Váhy, buďte na sebe opatrné. Hvězdy vás dnes silně zatíží a ani po zdravotní stránce to nebude nejlepší. Naštěstí vás neopustí váš všudypřítomný humor. I tak se ale nezapomeňte trochu odreagovat. Na víkend si třeba naplánujte wellness víkend s přítelem nebo kamarádkami.

ŠTÍR

Začátek dne vás může trochu zbrzdit. Nenechte si tím však otrávit celý den. Proti ranní únavě nejlépe zabojujete zdravým smoothie k snídani nebo lehkým joggingem. Až překonáte počáteční těžkosti, můžete se těšit na den plný úspěchu i radosti.

STŘELEC

Ambice nejsou slabina. Někdy je ale dobré slevit z vysokých cílů, stejně jako je čas od času fajn vyměnit jehly za sneakers. A ten den je pro Střelce právě dnes. Zvolňete tempo, a místo honění perfektních výsledků a úspěchů, si užívejte. Odměnou vám bude nemizející úsměv na tváři.

KOZOROH

Už dlouho vás něco trápí, je to tak, Kozorozi? Stejně jako vám flek na šatech od Diora dokáže pořádně pokazit náladu, i nejrůznější trápení vás můžou otravovat dlouhé dny a měsíce. Dnes je ten správný čas na jejich řešení. Tak se do toho pusťte s vervou!

VODNÁŘ

Očekávejte neočekávatelné! Dnes se do vašeho života vrátí něco, co už jste dávno měli za ztracené. Možná se k vám konečně dostane ten kašmírový svetřik, který si půjčila kamarádka nebo se shledáte s dávno zapomenutým přítelem. Radujte se ze shledání a hoďte drobnosti za hlavu. 

RYBY

Kreativní múza se vám dnes vyhne, milé Ryby. Nečekejte proto žádný gejzír nápadů jako obvykle, a v práci se raději zaměřte na resty v administrativě. Pokud tápete i při výběru outfitu, volte raději osvědčenou klasiku jako je oversize košile a pouzdrová sukně. Experimenty vám budou svědčit jindy.

BERAN

Dnes to u vás milí Berani, nebude nic moc. Špatná nálada se na vás nalepí už od rána, ale nic si z toho nedělejte. i ti nejlepší návrháři mají občas horší kolekce. Neklesejte na mysli, přežijte den v práci bez zbytečných hádek a večer si užijte ve vaně s Vogue a skleničkou vína. Zítra bude lépe.

BÝK

Au! Dnes to kolem Býků bude jiskřit. Už od rána vás hvězdy počastovaly extra výbušnou náladou. Je ale zbytečné se ukvapovat a říct všem, co si o nich myslíte. Vše si v duchu promyslete a vyřešíte to v jiné dny. Dnes by vás některé výroky mohly mrzet.

BLÍŽENCI

Nezadaní Blíženci, na obzoru je láska! Až se objeví, nenechte se příliš unést a užívejte si v klidu první momenty zamilovanosti. Příliš rychlý postup by vaši spřízněnou duši totiž mohl snadno vyděsit. Pro ty, kteří už lásku našli, věnujte kus dnešní energie i svému partnerovi. Třeba pozváním na drink nebo domácí masáží.

RAK

Dnes hýříte šarmem a elegancí. Bude vám maximálně příjemně v jakémkoliv kolektivu a vaši přítomnost ocení i vašivšichni okolo. Také se dnes budete cítit nad míru sebejistě a snadno navážete nové kontakty. Tak hurá do víru velkoměsta! Nová přátelství (nebo láska) čekají.