Horoskop

22. prosinec 2018

STŘELEC

Dnešní den se do dějin zapíše jako ten, ve kterém se vám začalo finančně dařit. Vaše investice (ať už jakékoliv) začínají přinášet ovoce. Navíc se můžete těšit na velkou spoustu zajímavých příležitostí, které rozhodně nechcete propásnout. Tak dávejte pozor!

KOZOROH

Vzhůru a ještě dál. Vaše možnosti jsou dnes takřka neomezené. Nekroťte proto svoje ambice a sněte ve velkém. Cokoliv si vysníte, se může stát. Neočekávejte však, že to bude zadarmo. Máte podporu vesmíru, ale úsilí musíte vyvinout především vy sami. Tak do toho!

VODNÁŘ

Dnes se vám nebude chtít jen přijímat pokyny a následovat. Naopak. Vy chcete být ten, komu budou lidé naslouchat. K tomu se vám bude hodit odvaha, kterou vám hvězdy v hojné míře posílají. Pomůže také outfit, ve kterém se cítíte sebejistě a dobře. Kdo vládne světu? Přece vy!

RYBY

Nenechávejte veškerou tíhu světa na svých ramenech. Možná se o to snažíte, ale opravdu nemusíte pracovat za všechny. Dnešní den volá po nastolení rovnováhy. Zamyslete se, zda toho prostě neděláte až moc. Ale upřímně. Pokud budete dlouhodobě brát vše na sebe, dopadne to špatně.

BERAN

Chce to hlavně klid (a čokoládu). Dnešní konstelace hvězd vám předpovídá hodně stresu. Díky tomu můžete být přehnaně podráždění a výbušní. A hlavně nedočkaví. Ať už se budete rozčilovat jakkoliv, nic tím nezměníte. Jen situaci zkomplikujete. Zhluboka dýchejte.

BÝK

Někdy není snadné udělat tu správnou věc. Dnes je velmi pravděpodobné, že se dostanete do morálního konfliktu sami se sebou. Udělat, co se od vás čeká, i když to není vůbec lákavé? Nebo zvolit jinak? Neukvapujte se a v klidu si rozvažte všechny možnosti. Poslouchejte svou intuici.

BLÍŽENCI

Řím nebyl vybudován za den ani týden. Stejně tak si i vy musíte počkat na svůj moment plný úspěchu a slávy. Možná vám to už teď připadá jako věčnost. Ale ještě to nevzdávejte. Vytrvalost není lehká, ale dlouhodobě vás dovede ke sladké (nebo šik) odměně. 

RAK

Dnešní konstelace hvězd hraje jednoznačně ve váš prospěch. Dostane se vám podpory, velké dávky štěstí i sebejistoty. Tak to rozhodně využijte na maximum. Riskujte, testujte možnosti. Hvězdy na vás sází. Pokud i tak potřebujete trochu podpořit, zavolejte kamarádce.

LEV

Dnes máte unikátní možnost posunout své okolí nebo členy týmu až za hranice možností, aniž by jim to bylo nepříjemné. To je skvělá příležitost, jak zvednout úroveň i morálku. Naplánujte si týmové aktivity s partou přátel či kolegů a motivujte je k překonávání překážek.

PANNA

Hlavu vzhůru, Panny. Dnešní den je oslavou sebejistoty. Zkuste si vzpomenout, jak sebevědomě působí Coco Chanel na všech fotkách. Buďte jako ona. Jediný názor, na kterém záleží, je ten váš. Určitě neuškodí, pokud nazujete vysoké boty.

VÁHY

Také máte kamaráda nebo kamarádku, kteří vždy zmíní, co všechno se na vašem nápadu může pokazit? Tak za těmi dnes pro radu rozhodně nechoďte. Snadno by se totiž mohlo stát, že se zamotáte do hysterie někoho jiného. A zbytečně byste tak přišli o příjemný den.

ŠTÍR

Občas to prostě nevyjde. Ať se snažíte jakkoliv, dnes to skoro působí, jako byste mluvili jiným jazykem. Nikdo vás nechápe. Kolegové, partner, rodina. Ale nejlepší kamarádka vás pochopí vždy. Proto vypněte okolní svět a užijte si spolu příjemné chvíle plné smíchu.