Horoskop

22. listopadu 2018


ŠTÍR

Dnes se bude vše točit kolem vztahů, lásky a partnerství. Je na čase si sundat růžové brýle a podívat se na věci s čistou hlavou. Jste ve vztahu skutečně šťastní? Pokud jste single, hledáte vůbec někoho a proč? Utřiďte si myšlenky a začněte konat. Nenechte se trápit!

STŘELEC

Dnes dostanete pracovní vzpruhu. Po nějaké době, co se marně snažíte získat trochu uznání, si šéf konečně všimne vašich předností. Díky tomu se můžete těšit na pochvaly, možné finanční zisky a také extra dávku energie. Investujte ji do nového projektu a neusínejte na vavřínech.

KOZOROH

Nedovolte, aby vás cokoliv rozptylovalo. Odhlaste se ze všech sociálních sítí, mobil schovejte do šuplíku a soustřeďte se na vše ostatní. I když se to zdá jako nereálné, uvidíte, že vám takový digitální detox jedině prospěje. A vaše produktivita se zdvojnásobí!

VODNÁŘ

Dnes toužíte konat dobro a někomu pomoci. Před tím, než se vrhnete na záchranou misi je dobré si ujistit, že druhá strana o vaší snaze ví. Podle hvězd totiž vaše dobročinné aktivity nebudou padat na úrodnou půdu a mohly by způsobit víc škody než užitku.

RYBY

Bez sebevědomí se nehnete z místa. Máte všechno, co potřebujete k dosažení svých cílů. Možná i víc než to. Sami o sobě to ale nevíte. Ve výsledku to dopadá tak, že se zbytečně brzdíte. Vytáhněte dnes ze skříně věci, ve kterých se cítíte dobře. Třeba šaty od Chanel. A hlavně si věřte!

BERAN

V poslední době se vám finančně dobře daří a konečně máte prostor i na nějaké šetření. Je ale na místě vymyslet bezpečné místo, kam vaše uspořené prostředky investovat. Ušetřit je vás stálo dost sil a odříkání si. Třeba toho nádherného kašmírového svetříku. Tak ať o ně nepřijdete.

BÝK

Okouzlíte své okolí vaší schopností se přizpůsobit situaci a zároveň neztratit za žádných okolností glanc. Zadané Býky může překvapit náhlá změna ve vztahu. Ale nebojte se, vše se nakonec obrátí ve váš prospěch. Hvězdy také doporučují strávit čas s rodinou.

BLÍŽENCI

Je frustrující, když víte, že máte pravdu, ale všichni se tváří, jakobyste mluvili úplně jiným jazykem. Mějte trpělivost a vyvarujte se přílišnému prosazování svého názoru. Dřív nebo později ostatní pochopí, co se snažíte vysvětlit. Musíte je ale nechat, aby to objevili sami.

RAK

Málokdo se dokáže vyrovnat vašemu zapálení pro zdravý životní styl. Taky se obzvlášť dnes budete těšit dobré kondici a zdraví. V práci se ale může stát, že nevědomky natropíte jednu nebo dvě chyby. Přiznejte je a snažte se je napravit. Nikdo přece není dokonalý.

LEV

Přiznejte si to, necháte se rozptylovat. Chvíli kontrolujete, kolik srdíček jste dostali u vaší nové fotky na IG, vzápětí zase pokukujete po novém saku či kabelce na internetu. Čím víc se necháte rozptylovat (ať už děláte cokoliv), tím míň spíš v tom uspějete. Dopřejte si digitální detox.

PANNA

Dnes budete mít chuť se skoro rozdat. Žádné šátky od Hermés, žádná kosmetika od Diora. Dnes toužíte udělat radost skoro celému světu. Dávejte si však při utrácení pozor a nastavte si limit, který nepřesáhnete. Svět můžete zlepšit třeba i dobročinnou aktivitou, nejen penězmi.

VÁHY

Nedejte na škarohlídy a soustřeďte se na svou vlastní vizi. Je dobré naslouchat tomu, co se vám ostatní snaží říct. To ale neznamená, že je musíte ve všem poslechnout. Pokud máte pocit, že je něco pro vás dobré, dejte tomu šanci. V každém případě to bude zkušenost.