Horoskop

22. duben 2019

BERAN

Velikonoční pondělí pro vás bude velmi příjemné a milé. Setkáte se s projevy lásky a sympatií ve své rodině i okolí. Dokonce máte naději udobřit se s příbuznými či sousedy. Na cestách buďte ve střehu a dodržujte předpisy.

BÝK

Vaše smyslnost vám může přinést pohodu a dobrou náladu na celý den. Chcete-li si to pořádně užít, nesmíte se rozptylovat, ale koncentrovat na to, co právě máte k dispozici. A že toho nebude zrovna málo, o tom nebude pochyb. Jen si dávejte pozor, abyste nepřecenili své síly.

BLÍŽENCI

Pondělí pro vás bude ve znamení přátelství. Možná se za nimi někam vypravíte nebo oni navštíví vás. Pozor však na nedorozumění. Vaši kamarádi mohou to, co jim říkáte, pochopit jinak, než jste měli v úmyslu. Mluvte raději s rozvahou a pomalu.

RAK

Čeká vás poněkud divočejší den. Hvězdy naznačují, že budete mít sklon porušit nějaká pravidla či dohody. Raději to nedělejte. Byly by z toho jen nepříjemnosti a komplikace. Raději využijte svých kulinářských schopností a něco dobrého sobě i ostatním přichystejte. A nešiďte se ani v dobrém pití.

LEV

Vypadá to, že dnes konečně pocítíte výrazné zlepšení napjatých poměrů okolo vás nebo přímo u vás. Dosavadní negativní tlaky rodiny či okolí se zmírní a to by vám mohlo přinést nějaké pozitivní emoční zisky. Musíte ovšem vsadit na srdečnost a vstřícnost a opustit své modely chování, kde jsou ješitnost a sebestřednost špatným rádcem.

PANNA

Pokud se vám dnes budou dít nějaké zádrhely a komplikace, pak vězte, že to je důsledek vašich „šťouravých“ a nerozumných řečí. Můžete tak být konfrontováni s naštvaností partnera, ale i celé rodiny. Raději nic a nikoho neposuzujte a hleďte si především svého. Pokud přidáte úsměv a vstřícnost, neprohloupíte.

VÁHY

Dnes si vše budete pořádně užívat. Hvězdy jsou teď nakloněny vašim záměrům, tak se do nich dejte. Věci by se vám měly dařit. Záleží však také na tom, zda nebudete chtít někoho nebo něco zneužít. To by se vaše chuť do života mohla změnit v noční můru. 

ŠTÍR

Vaše houževnatost, bojovnost a odvaha dnes budou slavit úspěchy. Budete mít až ničivou energii, kterou dokážete využít k prosazení svých zájmů. Pozor však na to, abyste ji vydali správným směrem. Něco vám totiž to vaše vidění bude poněkud znejasňovat a rozmazávat.

STŘELEC

Pokud neodložíte všechny strasti a problémy minulosti, tak si moc zábavy a radosti neužijete. Odpočinek a relaxace tak budou dnes tím hlavním, co zřejmě bude na pořadu dne. Ti podnikavější vyrazí někam do přírody, ostatní se nejspíš nehnou z domova a budou si užívat sladkého nicnedělání.

KOZOROH

Dnešek si opravdu užijete. Svou pozornost budete zaměřovat na přítomný okamžik a obvyklý řád a disciplínu nejspíše hodíte za hlavu. Váš den tak bude nakloněn hrám, cestování a radovánkám obecně. Budete mít také sklon zabývat se uměním a možná se někde setkáte a seznámíte s někým slavným.

VODNÁŘ

Dokážete si užít volného dne. Navíc budete mít několik příležitostí se setkat s lidmi staršími a moudrými. Využijte příležitosti a načerpejte od nich jejich zkušenosti z oblasti, která vás dlouhodobě trápí. Díky těmto znalostem mnohem lépe zvládnete tlaky, kterým možná budete vystaveni.

RYBY

Vše dnes budete zvládat na jedničku a vytvoříte tím radostné ovzduší pro všechny okolo. Vaše citlivost je mimořádná. Předem budete vědět, co se stane. A když vejdete někam do místnosti, budete vědět, co se tam odehrálo. Naštěstí by to měly být samé pozitivní události. Také si dopřejete chvilku pro relaxaci a odpočinek.