Horoskop

21. října 2018

LEV

Je čas se dát dohromady. Život na vás nepočká a dlouhému přemítání o všem už je konec. I vašemu okolí by už mohla dojít trpělivost. Raději se vraťte do vašeho přirozeného tempa a znovu všechny oslňte. Pokud vystrčíte hlavu ze své ulity, dočkáte se hezkého dne.

PANNA

Ráno to bude vypadat neslavně. Není však potřeba propadat panice a schovávat hlavu do písku. Ti, kteří to nevzdají, se nakonec dočkají sladkého happy-endu s odměnou. Rozhodně se zdržte vylévání si špatné nálady na ostatních. To by nikomu nepomohlo. Raději rozdávejte úsměvy.

VÁHY

Harmonická idylka posledních dnů dnes rázem skončí. I když vám v oblasti vztahů vše vycházelo, dnes se psychicky připravte na konflikty. Možná se sourozenci, partnerem či přáteli. Ať už to je jakkoliv, zkuste nereagovat příliš rychle a neříkat věci, které by ubližovaly.

ŠTÍR

Říká se, že ranní ptáče dál doskáče. Vy se tedy rozhodně dnes dostanete daleko. Už od rána jste v plné formě. Dokonce takové, že vás nikdo jiný nestíhá. Nenechte se brzdit, ale zároveň ostatním nevyčítejte, že s vámi nedrží krok. Někteří prostě na rozjezd potřebují kávu.

STŘELEC

Čas jsou peníze a peníze jsou zážitky, kabelky, boty a móda. Nesnažte se ale vše udělat rychleji než je zdrávo. Například při hodnocení lidí by to chtělo trochu zvolnit, míní hvězdy. V rychlosti totiž snadno přehlédnete věci, které jsou důležité, ale nejsou vidět na první pohled.

KOZOROH

Haló, kdepak se skrýváte? Je po vás sháňka! Čím je venku větší zima, tím více se držíte doma. Kamarádi už vás dlouho neviděli, rodina už skoro ani neví, jak vypadáte. Přestaňte poustevničit a vydejte se ven. Doma přece velkou parádu v novém kabátě neuděláte.

VODNÁŘ

Jak jsou na tom vaše sny. Nemyslíme ty noční. Čas od času je dobré si zrekapitulovat, jaké jsou vaše cíle, po čem toužíte a jak postupujete. Budete tak mít přehled a hrubý plán, takže se možná vše podaří zrealizovat. Jen přemýšlením se totiž nic nezmění! 

RYBY

Ještě to nevzdávejte! Možná za sebou máte dlouhý projekt, který se ne a ne blížit ke konci. Nebo je splnění vašich snů pořád velmi nereálné. Hvězdy vám předpovídají, že budete mít chuť vše zahodit a vzdát to. Vydržte ještě chvíli. Vytrvalost se vyplácí. 

BERAN

Na každého jednou dojde. I na vás, nebojte. Možná máte pocit, že je vše jedno. Ať už uděláte dobrý skutek nebo něco méně pozitivního, nic se nestane. To je však omyl. I vy se dočkáte odměny za své dobré skutky. A dost možná se k vám dostane už během dnešního dne.

BÝK

Nebojte se podělit. O starosti i radosti. Bylo by nefér využívat kamarády a kolegy k pomoci, ale zdráhat se s nimi sdílet odměnu a pochvaly za dobře odvedenou práci. To by mohli totiž ostatní brát jako zradu a příště by vás nechali bez pomoci. Tak opatrně!

BLÍŽENCI

Čeká vás pořádně šílený den. Tak šílený, že představa, že jdete na do práce v pyžamu, vám bude připadat úplně normální. Pořádně se držte a připravte se na velkou jízdu. Důležité je i v bláznivém prostředí zachovat klid a úsměv na tváři. Díky tomu překonáte vše.

RAK

Ráno budete mít pocit, že nemáte šanci vše stihnout a vaše úroveň stresu vystřelí do stropu. Ale nebojte se, stačí jen začít a uvidíte, že vám práce půjde rychle od ruky. Nakonec se vám povede stihnout dokonce i víc. Hlavně se nenechte stresem porazit a připravte si pohotovostní čokoládu.